Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti komolyan hisztek ebben a pick-up-artist (PUA) kultuszban?

Figyelt kérdés

Nem tudom lehet velem van a baj de nőként a legtöbb - ott leírt - "tudományos tény" számomra felér egy jó vígjátékkal.


Ti komolyan ilyen agyonkomplikált dolgokkal próbáltok hódítani, működik ez bárkinek, de most komolyan ? :D


N



2014. nov. 15. 00:21
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
23%
Miket olvastál el eddig? kitől?
2014. nov. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
13%
A kitalalói hisznek benne,eleg csak ranezni a bevetelükre :D
2014. nov. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
22%
Maga a körítés vicc természetesen. A pszichikai hatása a buta olvasóra nem. Tényleg lesz tőle önbizalma, tényleg meg fog szólítani csajokat, és a nagy számok törvénye alapján tényleg lehet sikere. Egyeseknél. A marketing, az meg marketing. Ha csak azt írná a könyvben, hogy legyen önbizalmad, és szólíts le csajokat, az nem működne senkinél.
2014. nov. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
4%
Egy baromság az egész pua. Lúzerek utolsó mentsvára hátha bejön gondolják. Holott nem. Az alap törvényeket nem lehet megváltoztatni
2014. nov. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
8%

pua,amit tudok róla az hogy pénzlehúzás másokról,amit mindig szeretek hallani.


azt hiszik egy ember bonyolult,főleg egy nő,már ebből látszik kik alkotják.


az ember és a nő is parancsszavakból ért mint a kutya

2014. nov. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
Most éppen a "shit tesztekről" olvasok elég vicces hogy tényekben beszél arról hogy mit érzek vagy gondolok egy adott esetben :DD
2014. nov. 15. 00:26
 7/59 anonim ***** válasza:
Én sok netes anyagot elolvasgattam tőlük es van benne igazsag..
2014. nov. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:

#7 És tudtad is használni ?? Úgy értem tényleg voltak olyan lányok akiket ezzel, ennyiből meg lehetett határozni ?


A lepontozásokért meg bocsi, mindenkinek zöldet adok, h kompenzáljam a hülyéket.

2014. nov. 15. 00:37
 9/59 anonim ***** válasza:
Szewmély szerint olvastam anyagot, segített nekem néhány "technika".
2014. nov. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint nem hasznos?
2014. nov. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!