Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsókolt. Miért nem keres?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt. Miért nem keres?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete minden nap írt a fiú, akivel tegnap volt az első randink. Jól éreztük magunkat, meg is csókolt, én pedig mondtam, hogy kicsit lassítsunk. Úgy tűnt, nem probléma neki. Én a randi végére ellaposodtam, akkor már leginkább csak ő érdeklődött felőlem, én meg csak mosolyogtam rá. Mikor elköszönt, mégis úgy éreztem, biztos lesz második randi. Később írt is, hogy rendben hazaért, aludjak jól. Azonban másnap (ma) nem keresett egyelőre, pedig randi előtt minden nap írt. Ha nem keres ma, akkor nem kellek neki? Vagy keressem én, hátha csak azt hiszi, én nem akarok tőle semmit?

24/L


2016. nov. 14. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kereshetnéd, de miután nem voltál túl lelkes,igy akár elvehetted a kedvét is.
2016. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem most te írj rá.
2016. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan, a történtek után szerintem kell is, hogy most te jelentkezz, mert lehet azt hiszi nem érezted jól magad, és nem akarsz több randit.
2016. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Visszajelzésre vár, ha te írsz neki tudja hogy hiányolod hogy nem írt. Taktika..:) ismerős.
2016. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ő elég egyértelműen kimutatta, hogy szeretne tőled valamit, szóval ezek után azzal jönni, hogy "jajj, akkor nem is kellek neki", az a híres női érzelmi intelligencia újabb zseniális iskolapéldája...


Ő egyértelműen kimutatta a szándékait, te ezt visszautasítottad, szóval most a te térfeleden pattog a labda, hogy ha te is szeretnél folytatást, akkor azt jelezd neki.

Elvégre - bármilyen meglepő is - a srác nem gondolatolvasó, tehát nem tudhatja, hogy az, hogy visszakoztál a csóktól majd utána láthatóan kivontad magad a randi második részéből, az nálad a tetszést jelenti, és nem azt, hogy "csak legyen már ennek vége"....

2016. nov. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!