Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a srác az első randin azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác az első randin azt mondaná, hogy ő olyan lányt keres, aki elfogadja azt, hogy őt romantikusnak és figyelmesnek nevelték, ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Mármint nálam konkrétan rákérdezett, hogy tudnám-e értékelni, vagy elrohannék mint a lányok többsége, akivel randizott.Esküszöm, egy ideig azt hittem szivat.. Ti el tudnátok ezt fogadni? Mert szerintem bennem lenne az érzés, hogy ennyit nem érdemlek es nem tudom viszonozni? Én 21 ő 24 éves.

2016. nov. 1. 15:22
 1/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
69%
Én ennyit: "oké". Aztán kiderülne, hogy passzolunk vagy sem. Kár előre stresszelni.
2016. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Bennem nem lennének ilyen kétségek...


Simán passzold le nekem, ha neked már terhedre van a romantika és az odaadás.

2016. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
A lányok általában csak néznek, hogy milyen nyálgép, és hamar leépítenék szerencsétlent.
2016. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj, hogy sok lány szerint ha egy srác romantikus, akkor már nyálgép. A haverok szerint ha meg figyelmes, akkor papucs. Jó nyilván nem arról van szó, hogy lanton adok áriát a kiszemelt hölgynek, miközben ő az erkélyen gyertyával áll, meg nyilván nem az van, hogy bekötöm a cipőfűzőjét, de nem vágom, hogyha valaki tényleg kicsit romantikus, vagy figyelmesebb, mint az átlag, az miért baj. Én is próbáltam már felvenni ilyen mindenre és mindenkire szarok, full laza vagyok és keressen ő, de ez egyszerűen nem én vagyok. Én is így nőttem fel, hogy mindig is figyelmes, kicsit visszahúzódóbb voltam, és ezt levetkőzni nem tudom. Remélem lesz olyan, aki ezt nem is várja el :) 23/F
2016. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Az jó, ha olyan a srác, de a marketing nem tetszik.
2016. nov. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem szólnék semmit. Az elején a férjem is volt, hogy túlzásokba esett; de már leszokott róla.
2016. nov. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez ilyen "Barney Stinson"-os alap fapad csajozos duma,mert hát minden ő ilyenre vágyna....
2016. nov. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Attól függ, ez mit takar. Ha előkerül a gitár, inkább ne.
2016. nov. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miert kellene emiatt elrohanni? A parom is figyelmes es romantikus de nem nyalgep, nem ebreszt gyertyafenyes kaveval zongoraszerenad kiseretevel (mondjuk egyszer-egyszer az ilyen is beleferne :D), de pont olyan, amilyennek egy ferfinak lennie kell szerintem, kinek kellene figyelmetlen ferfi?
2016. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem lenne második randi.
2016. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!