Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, most elveszítettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andika87 kérdése:

Mit tegyek, most elveszítettem végleg? Tavaly megismertem egy srácot, azóta háromszor kezdtünk el valamit, de én nem szeretnék komoly kapcsolatot. Udvarolt is, ahogyan még senki, de időközönként jó vele lenni, hozzábújni.

Figyelt kérdés

Ő ettől jóval többet szeretne,de én nem.Most kijelentette,hogy facebookon se beszéljünk,mert el szeretne felejteni,ha több nem megy a részemről,pedig én nem akartam szédíteni sem.Igazából nem tudom mit akarok,és rosszul esik,hogy így eldob.Ne kíméljetek.....

Mindketten 30 évesek vagyunk.felnőttek,mégis tele kérdésekkel.....



2016. nov. 16. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem ő dobott el téged, te dobtad el őt. Ő most védeni akarja csak magát. Megértem.
2016. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, ne legyél ennyire önző. Ő nyilván többet szeretne és nem felel meg neki ez az állapot, csak szenved, ha folytatjátok, szóval ne erőltesd.
2016. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked csak arra lenne jó, hogy néha hozzá tudjál bújni és ezért ne dobjon el? Marha önző vagy, cseszd meg!
2016. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Te utasítottad el őt.

Mit tegyen szerencsétlen? 3x megpróbáltátok, neked nem kell komoly kapcsolat, neki igen. Mi mást tehetne, minthogy lelép?

2016. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

A te eleted letezik rajtad, sajat magadon, onmagadon es a puncidon kivul mas is?


Ne faradj. Nem. 30 evesen kb. egy onzo kisgyerek szintjen vagy.

2016. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van... :(

Lehet én is szeretem,de nem tudom...

2016. nov. 16. 17:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért 30 évesen illene annyi önismerettel rendelkezned, hogy tisztában legyél a saját érzéseiddel. Ha ez magadtól nem megy, menj el pszichológushoz önismereti terápiára, különben életed végéig ilyen problémáid lesznek.
2016. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Fáradj el egy pszichológushoz és beszéld ki magadból a bizarr kötődési problémáidat. Igaza van a pasasnak, hogy ráunt, hogy ide-oda rángatod.
2016. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!