Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a fősulin aki tetszik nekem,és eddig még csak 1-2 alkalommal beszéltünk,akkor is még csak ilyen általános dolgokról.Egy kicsit visszahúzódóbb és csendesebb személyiségnek tűnik. Mivel nem sokára névnapja lesz arra gondoltam,hogy viszek neki egy tábla csokit,csak nem tudom,hogy így viszonylag ismeretlenül hogyan reagálna erre.Szerintetek ez jó ötlet?

A lány 19 éves.



2016. nov. 16. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Megijednék tőled.


Nyuszikám, nem kell rögtön beleugrani mindenbe, van, hogy azzal lesz pont vége. Inkább próbálj meg máshogy is beszélgetni vele.

2016. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Inkább hívd el névnapján egy kávéra, és egy beszélgetésre... Persze addig is keresd, amig nincs névnapja, és akkor meg lepd meg...
2016. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Honnan tudod, hogy szereti csokit, vagy hogy melyiket szereti?

Amúgy kellemetlen lenne, mert akkor tudnám, hogy vár valamit cserébe, aztán még engem hibáztatna, ha nem történik semmi.

2016. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Nah. Bőven elég, ha felköszöntöd személyesen suliban és beszélgetsz vele kicsit, azt is értékelni fogja. A csoki elég túlzás.
2016. nov. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!