Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány milyen testjeleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány milyen testjeleket ad, ha tetszem neki?

Figyelt kérdés
2007. nov. 18. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Rajtad felejti a tekintetét, kitágulnak a pupillái, mosolyog, elkezdi igazgatni a haját vagy a ruháját, kihúzza magát... ezek jutottak eszembe.
2007. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Pl abbol ahogy rádnéz,ha követi a tekinteted,figyel arra amit mondasz, rádmosolyog alkalmanként,és ehhez hasonló apró jelekből. Én legalábbis így szoktam viselkedni,ha tetszik valaki.
2007. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
87%
Mindenképpen fel akar tűnni neked. Vagy a külsejével, vagy az eszével, vagy valamilyen általa pozitívnak ítélt tulajdonságával. pl.: kihúzza magát, és a legkecsesebben mozog a jelenlétedben, esetleg még illegeti is magát, kissé riszálja magát járás közben; vagy valamilyen szellemi képességét fitogtatja: jó választ ad az órán/előadáson, jelentkezik egy nehéz feladatra stb. Nem tudom, hogy milyen helyzetben vagy a jelenlétében. Kb ennyi. :) Sok sikert!
2007. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Helló!

Mivel én is lány vagyok és ez velem is így van, de az én esetem, sokkal bonyibb, mert az a srác csak 16 éves, én meg több, és helytelen amit teszünk! Több eszemnek kénne lenni, tudom. Apró jelzéseket teszünk egymásnak, hogy kifejezzük tetszésünket egymás felé. Edzésen is belecsaptunk egymás tenyerébe úgy hogy utána szinte nem is akartuk elengedni egymás kezét. Közelebb állunk egymáshoz, mint kellene és ő közben a fenekemen felejti az amúgy is szép szemeit, finom megjegyzéseket tesz a testem többi részére (bókol).

2007. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megpróbál kecses lenni, hogy tetszen a fiúnak és észrevegye! :)
2010. jún. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!