Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Állandóan sóhajt, miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan sóhajt, miért?

Figyelt kérdés

Biztos hogy miattam sóhajt, mert a közelemben csinálja ezt állandóan. Az utóbbi időben már akkor is, ha találkozik a tekintetünk. Ő gyorsan elkapja a tekintetét és hangosan sóhajt.

Egyébként nagyon sokszor veszem észre hogy engem néz és sokszor nem néz el másfelé akkor sem, ha látja, hogy észrevettem, hogy néz.



2016. nov. 23. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tüdőbeteg lehet szegény.
2016. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Remek. És ő egyébként kicsoda? Egy ismeretlen, akit látásból ismersz, haverod, jó barátod, párod? Hol találkoztok, milyen helyzetekben történik ez (azt az egy példát leszámítva), hány évesek vagytok, milyen szoros a kapcsolatotok?

Összességében sokat segítene, ha normálisan ki tudnád fejezni magad. De hogy tudd, most én is nagyokat sóhajtok miattad.

2016. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hű, tényleg elég kevés infót adtam, bocsi.

Én 21 éves (lány) vagyok, ő minimum 10 évvel idősebb és kollégák vagyunk, tehát a munkahelyen találkozunk. Ott adódnak ilyen helyzetek. Nagyon konkrétat nem fogok írni, de megpróbálom összefoglalni: eléggé zavartan viselkedik velem. Ha kérdezek tőle valamit (munkával kapcsolatos dolgot), sokszor elkezd hebegni és ott hagy. Máskor viszont ő jön oda és próbál beszélni, ilyenkor lazának tűnik.

A szemkontaktus meg például ebédszünetben történik. Sokszor egy társaságban eszünk és ha mond valamit, akkor sokszor csak rám néz, mintha csak nekem beszélne. Illetve olyan is van, amikor nem is beszél, és egyfolyában néz. A múltkor például, amikor ő beszélt és ránéztem, ő hirtelen elnézett másfele és sóhajtott elég feltűnően. Meg amikor belépek valahova, vagy ha akkor érkezek meg a munkába, amikor már ő ott van és köszönök, akkor is sokszor sóhajtozik. Mással nem csinálja ezt, úgyhogy szerintem a tüdejével nincs baj. :)


Néha olyan, mintha tetszenék neki, máskor meg épp az jön le a viselkedéséből, hogy neheztel rám valami miatt (sóhaj, direkt nem vesz észre, nem köszön, amikor beszélni próbálok, gyorsan leráz).


Köszi, hogy válaszoltok. :)

2016. nov. 23. 12:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy tetszel neki. Ha viszonzod az érzéseit, akkor kérdezd meg, hogy lenne-e kedve munka után meginni egy kávét, vagy teát. Első alkalommal akár több kollégát is beszervezhetsz, így nem lesz annyira direkt a dolog.

Sok sikert :)

2016. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!