Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, az jó ha a fiú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az jó ha a fiú a tudtotokra adja, hogy akar tőletek valamit, de nem nyomul rátok állandóan?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl. mosolyog, szemez veletek, néha jókat beszélgettek, aztán jelzi ,h bejöttök neki (pl. elhív kettesben találkozni). De egyébként meg nem lóg folyton a nyakatokon, nem akar semmit erőltetni, nem sürget hogy rögtön találkozzatok, hanem hagyja, hogy spontán kialakuljon. Egyértelműen jelzi h tetszetek neki, de nem keres folyton titeket.
2016. máj. 19. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Számomra ez lenne az ideális.

Nem szeretem, még azoktól sem, akik nem akarnak tőlem semmi olyat, hogy a nyakamon lógjanak.

2016. máj. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Ez a normális, emberi, felnőtt gondolkodású viselkedés, amit az egydüli elfogadható opciónak találok :D
2016. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nő/ ember függő, valaki úgy képzel egy kapcsolatot hogy minél hamarabb, minél több időt együtt tölteni, tesóm pl ilyen, sülve főve együtt vannak barátjával a kezdetektől, ha 2 óránként nem jelentkezik, gyanakszik. Én meg a másik végletet képviselem, berendezkedtem az egyedüllétre, nem igénylem a társaságot, szinte zaklatásnak veszem, ha minden nap hív, főleg az elején, sőt még azt is tolerálom ha nem monogám, az elején pláne jobb tisztázni. Szexuálisan sincs sok tapasztalatom, meg is ijednék, ha nyomulna. Nálam jó, de valaki elvárja, hogy rögtön alakuljon.
2016. máj. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmesélek egy történetet, ami ide vág. Van egy pasi, aki már régóta udvarolgat, amikor meg tudta, hogy viszonzom, egyből le akart teperni, találkozni akart rögtön, meg szexet akart. Sokk hatásként ért, ő azt hitte, hogy vissza utasítottam. Azóta beszélünk, jó a kapcsolatunk, működne is köztünk, de azóta nem mer közeledni.Ott cseszte el, hogy nyomult nagyon. Továbbra is össze jönnék vele, ha vissza venne a tempóból, nem várná el, hogy minden nap találkozzunk, meg szexeljünk egyből. Ez nem az én műfajom.
2016. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát szerintem ez emberfüggő. ha a tudtomra adja a finom kis jelzéseivel, hogy tetszem neki ne tűnjön el napokra, hetekre, beszélgessünk ugyanúgy mint eddig...hívjon el utána is nyugodtan találkozni, aztán jöhet az első csóóóóók:). (egyébként hogyha nagyon tetszik az illető én szoktam ilyenkor örülni a váratlan kis üzeneteknek...a spontán meghívásoknak, hogy találkozzunk ilyesmik). nem kell taktikázni szerintem. Ha érzed, hogy pl.beszélnél vele hát keresd meg!:)
2016. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!