Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randitól számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randitól számít együtt járásnak?

Figyelt kérdés

A pasi már a második randin kimondta, hogy nem randizgat és ismerkedik mással az első randink óta. Kölcsönös a szimpátia kettőnk között, velem tervez a pasi, de nincs kimondva, hogy együtt vagyunk, és emiatt ráparázok, félek, hogy bármikor azt mondhatja, nem akar több randira elhívni. Ha együtt járunk, akkor is mondhatja, de azért megnyugtatna, ha ez így ki lenne mondva. Nálatok hányadik randin került szóba ez pontosan? Megbeszéltétek egyáltalán?

24/L


2016. nov. 23. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
24 éves vagy és annyi élet tapsztalatod nincs h ezt kikövetkeztesd?
2016. nov. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van baj...

Elmondta, hogy nem randizik mással, ergo te kellesz neki. Van kapcsolat ami véget ér 3-4 hónap múlva, de nem azért mert nem mondták ki, hogy együtt vannak. Csak így alakult, mégse passzoltak... vagy az egyik fél mégis kitáncolt...


Tehát vedd úgy együtt vagytok...

Tőlem egyébként a barátnőm akkoriban megkérdezte kb olyan 2-3 hét elteltével, én meg mondtam neki. Nem tudom, nagyon jól érzem magam veled, remélem ebből valami több lesz, én is azt szeretném.

Több is lett, ő a mindenem :)

2016. nov. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de

#2, tök aranyos vagy, több ilyen pasi kéne ebbe a zord világba :D

2016. nov. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első randin, és nem volt rajta mint megbeszélni, mert megkértem a kezét, és a lány igent mondott.
2016. nov. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17 évig éltem együtt a későbbi férjemmel, de sose mondtuk ki, hogy mi akkor most együtt vagyunk. Együtt voltunk, és pont. Mi a fene történik, ha kimondja, "kedves Gizi, mától mi együtt vagyunk"? Mondjuk házasságot is csak egyéb jogi problémák elkerülése miatt kötöttünk, különben még mindig csak úgy kimondatlanul élnénk együtt.
2016. nov. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BlackSword ***** válasza:

Jó pár kapcsolatot hazavágtam már, de egyik sem azért ment tönkre, mert kimondtuk/nem mondtuk ki...


Mostani barátnőmmel sem mondtuk ki, vagy beszéltük meg, vagy analizáltuk, kutattuk a lényegét... Csak randiztunk és boldogok voltunk, meg dolgoztunk, meg minden...

2016. nov. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért jobb tisztázni a dolgokat, mert van, hogy nem ugyanazt gondoljátok,legalábbis én sérültem már emiatt.
2016. nov. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 7: szerintem kizárólag akkor kell kimondani, ha valaki nem "átlagos" indítékkal lép bele a kapcsolatba. Az átlagos pedig az, hogy mondjuk az első csóktól számít a "járás", onnantól monogám párkapcsolatban vagyunk, aminek optimális esetben (ha hosszú távon is működik) van jövője is, vannak benne továbblépési lehetőségek.

Természetesen lehetnek ettől eltérő elképzelések (pl. szexkapcsolat, barátság extrákkal, nyitott kapcsolat), és ha valakinek ilyen elképzelései vannak, azt (de csak azt) célszerű nyíltan tisztázni! Minden más esetben illik feltételezni, hogy a másiknak, mondjuk így "tisztességesek a szándékai". Ez évezredes társadalmi norma. Aki el akar ettől térni, az nyissa ki a száját és beszélje meg a párjával, hogy neki megfelel-e az átlagostól eltérő felállás, vagy sem.

2016. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!