Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányadik karácsonyt töltöttéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik karácsonyt töltöttétek együtt az együttjárás során először?

Figyelt kérdés

Értem úgy, hogy még nem vagytok házasok. Mi sem, és nem is élünk együtt. Ez lenne a második karácsonyunk, de ezt sem akarja velem tölteni a barátom. El vagyok keseredve. Az oké, hogy az elsőt még nem, de hogy már a másodikat sem, ez nagyon bánt. Egyik napján sem jön hozzám, kizárólag utána, 27-én. A teljes karácsonyt a családjával tölti. Oké, hogy én nem vagyok a családja, de ennyire semmit sem jelentek neki, hogy még 26-án se tud jönni, amikor pedig még a barátnőm is átjön? Hiába mondtam neki ezt is, hajthatatlan. Egyébként normális ember, de mire jó ez a szigorú megkülönböztetés? Nem vagyunk már tinik, harminc felé vagyunk lassan. Mindketten szülőkkel lakunk.

Mi ennek a "szabálya", vagy mire számíthatok szerintetek?


2011. dec. 18. 19:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Gondolom miről beszélsz. Vallásosak a párodék?
2011. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Mi a másodikat, de akkor már együtt éltünk. Szerintem nem tragédia, ha nem éltek együtt (ennyi idősen ennyi idő után amúgy miért nem??), de nyilván érthető, ha nem esik jól.
2011. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Akartam volna írni vmit,de ha 30 felé vagytok akkor nem szóltam.. annyi még nem vagyok :/
2011. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Hát nekünk ez lesz a 3. De mi sem töltjük együtt. Én ebből nem is csinálok ügyet, mert egyszerűen nem tudjuk megoldani. Az ő családja vidéken lakik, a szülei is. Nekem is sok rokonom van vidéken, akikhez csak ilyenkor tudok eljutni. Szóval nekem ez nem gond, nem lehet máshogy kivitelezni. Majd ott a szilveszter, azt együtt töltjük, karácsonyozni meg szenteste előtt szoktunk együtt.
2011. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Mi a harmadikat, de külön töltjük, mindenki a családjával.

De úgy néz ki második nap jön én pedig utána hozzá. :)


Ő 19 éves én pedig 18.

2011. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ez lesz a negyedik közös karácsonyunk. A szentestét (idén utoljára) mindketten szülőkkel töltjük, 25-én mindketten "családozunk", sajnos ezt is külön, de aznap délutántól már lenyugszik minden, és együtt leszünk. Szerintem felesleges ebből ügyet csinálni, jobb lenne együtt, de ha külön, hát külön. Ha viszont a párod közel harminc évesen még mindig a szüleivel él, én nem lepődnék meg az ilyesmin...
2011. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Mi 4 éve, szeptemberben jöttünk össze és már az első karácsonyt is közösen töltöttük, mert náluk nagy hagyománya van a 25. ebédnek. Ő 24-én délután szokott hozzánk jönni, mert anyukám Éva, ilyenkor köszöntjük fel, de a szent estét mindenki otthon tölti (mi is a szüleinkkel lakunk még). Mi nem vagyunk nagy karácsonyozók, nálunk a 24. az ünnep, akkor van vacsora is. Szerintem ennek nincs szabálya, megegyezés kérdése. 26N, párom 33F.
2011. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Mi a negyediket töltjük együtt, én vagyok náluk, mert amíg nem voltam 18, addig nem mehettem máshoz karácsonyozni. (párom anyja örül szinte a legjobban, hogy itt vagyok ilyenkor, szóval senkit nem zavarok, otthon meg senki nem hiányol, anyám már nem él, apám barátnőjével van együtt)

22/L

2011. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De velem előtte se karácsonyozik, és megmondom őszintén, hogy utána se!! Csak elviseli, hogy odaadom nálunk az ajándékát, ha ezt én nem csinálnám, szerintem ennyi sem lenne. Én meg nem vagyok kívánatos ember a szüleinél, így oda sosem mehetek, és ezt ő nemhogy tudomásul vette, hanem szabályként állította fel, hogy igen, akkor nem jössz! A teljes lesz@rást érzem részéről. Nagyon fáj!!!!!!!!!
2011. dec. 18. 19:53
 10/25 A kérdező kommentje:
Vallásosak vagyunk mindketten, és gyakoroljuk is. De ha nekem nem tiltja a vallásom, akkor neki sem!! Sőt a családunkból senkinek, szóval nemcsak az én bolondériám! Pont, hogy az a nézet, hogy a szeretet ünnepén kell együtt lenniük azoknak, akik szeretik egymást, nem még mesterségesen és erőszakkal válasszuk szét őket! És ebből látom, hogy a párom hogy viszonyul hozzám! Most ordítva tudnék bőgni!!
2011. dec. 18. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!