Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Be szeretném vallani egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be szeretném vallani egyik ismerősömnek hogy szeretem, és össze szeretnék vele jönni. Hogy álljak ki elé? Ilyen alkalomkor illik virágot vinni. Hány szál lenne az ideális?

Figyelt kérdés
2016. nov. 24. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de túl nyálas ne legyen, vagyis a férfi méltóságodat ne veszítsed el közben. És a virágot is hanyagolnám, mert csak úgy tűnne, hogy a virággal akarnád megvásárolni a kegyeit, na meg ha nem jössz be neki, akkor is kínos, hogy most mit kezdjen a virággal, és ő csak hebegne, habogna, te pedig szidnád, hogy "még virágot is vettem neki és ilyen elutasító"
2016. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát... egész pontosan milyen viszonyban vagytok? Volt randizgatás, jelezted már nyíltan, hogy tetszik neked és szeretnél közelebb kerülni? Remélem nem csak úgy, max baráti-ismerősi kapcsolatból váratlanul tervezel szerelmet vallani?
2016. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Már a kérdés léte önmagábn kizárja, hogy ennek jó vége legyen... :S Sajnos ez van.


Neked elvileg "magabiztosan" oda kellene menni előadni A Janit meg ilyenek. Undorító, tudom, nekem se tetszik, de ez a "21.század szava" sajnos. És még milyen lesz... Hjah.

2016. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, randizgattunk. Megöleltük egymást, megpusziltuk egymást, és nem hátrált, Ő is viszonozta.

Egyébként a testvérétől tudom hogy összejönne velem, mert neki mondta.

2016. nov. 24. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég ovis hangzású a kérdésed :D Mennyi idős vagy?


Szerintem picit túlmisztifikálod. Következő randin egy alkalmas pillanatban csókold meg, és onnan már minden jó lesz! :) Az az utánira lehet vinni virágot, ajándékot..

2016. nov. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!