Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is fura? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is fura? Mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem rég megismertem egy lányt az interneten. Beszélgettünk pár hétig mire áthívott magához. Amikor átmentem, egyből azzal kezdte hogy bemutatott a szüleinek, mintha már a barátja lennék. Kicsit meglepődtem, mert nem egészen erre számítottam, tekintve, hogy akkor találkoztunk először. Gondolom komoly kapcsolatot akar, ahogy én is, de szerintem ez egy kicsit gyors, mivel még őt is alig ismerem. Azóta már kétszer találkoztunk, de nem említettem meg neki. Mit gondoltok? Volt már nektek hasonló?

21/F



2016. nov. 28. 23:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bár én 17 voltam, és lány vagyok. De legelső randim előtt a Szüleim csak úgy engedtek el, ha megismerték a srácot. Tehát áthívták és bemutatkoztak. :D Aztán egy majdnem 4 éves kapcsolat lett belőle. Nem volt probléma.
2016. nov. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

De úgy mutatott be, hogy xy, a párom?

Lehet náluk ez a szokás, ettől még nem várja el, hogy megkérd a kezét a harmadik randin.

Meg ha a szüleivel lakik, nyilván össze fogtok még futni... egyszerűbb akkor nem bújkálni. Egyébként én nyugodtan megkérdezném tőle, hogy korábbi pasiknál hogy volt.

2016. nov. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem a párjaként mutatott be, de elsőre akkor is soknak érzem. A csaj 22 amúgy.
2016. nov. 29. 07:38
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Veluk el. Es nem pasijakent mutatott be. Ebbe semmi nincs.
2016. nov. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Udvariasságról hallottál-e már? Illemről netán? Nincs több kérdésem.
2016. nov. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bemutatta a szüleit első talin és telement a gatya?! Ne nevettess már! Mi vagy te, félénk tinisrác? :D
2016. nov. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Ez az alap, ha a szüleivel lakik és felmész hozzá és otthon vannak, akkor bemutat, nem?

Azt is normálisnak tartom, ha egy lány elmondja a szüleinek, hogy a neten megismerkedett egy sráccal és elhívja - attól függetlenül, hogy nagykorú-e már.

2016. nov. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tényleg csak nekem fura, hogy alig ismerem a lányt, de úgymond már bekerültem a családjába? Nekem hónapokig nem jutna eszembe a szüleimnek bemutatni, legalábbis amíg meg nem ismerem jobban.


Nyilván ha odamentem akkor elkerülhetetlen volt, hogy összefussak velük, de gyakorlatilag velük töltöttem egy egész délutánt, amire egyáltalán nem voltam felkészülve.

2016. nov. 29. 09:11
 9/14 anonim ***** válasza:

jahh, ez így furi volt, én is úgy érzékelem a szitut.


De ha már most nincs meg a kommunikáció, akkor ebből nem lesz hosszú életű kapcsolat :)

2016. nov. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kiváncsiak voltak rád a szülei.Ennyi.Nyugi legközelebb nem kell velüktölteni a napot hisz már ismernek. Engem is érdekelne ki fia borja mászkál a lányomhoz,ki jön-megy a lakásomban.
2016. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!