Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Masnal is elofordult hogy ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masnal is elofordult hogy ott maradt a tuske, akar tobb X utan is egy fiatalkori csalodas miatt, meg ha ma mar nem is faj?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Nem tudom, mire gondolsz, így a probléma ismerete nélkül csak annyit tudok mondani, hogy a múltbéli sérelmek dédelgetésével nem mész semmire, csak magadnak ártasz. Le kell vonni a tanulságot, elengedni, és továbblépni. Ennyi...
2016. nov. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt gondolom igazad van,talan nem neveznem dedelgetesnek,

de neha bejon hogy talan naivan alltam a dolgokhoz,persze ma marteljesen mindegy,elmult.

2016. nov. 30. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Ritkán jut csak eszembe. Még nagyon fiatal voltam amikor csalódtam, és attól féltem hogy végleg kiábrándulok a másik nemből, de szerencsére nem így történt.

Inkább úgy gondolok vissza rá hogy azóta már nagyon sokat változtam, teljesen más ember vagyok, és ha nyitott szemmel járok akkor nem kerülök újra hasonló kellemetlen szituációba.

2016. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen ott. örökre ott is fog maradni.
2016. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!