Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most erre mit lehet válaszolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most erre mit lehet válaszolni egy férfinak? 22N

Figyelt kérdés

ismerkedem egy sráccal az interneten, de mielőtt elkezdtünk levelezni, találkoztunk élőben. Aztán jöttek az üzenetváltások.


A legutóbbi levelében megemlítette, sajnálja, hogy messze lakom tőle. Illetve azt is, hogy barátaival (akik által megismertem őt), utazzak a szünidőre Németországba, ugyanis ők utaznak haza akkor.


Erre mit lehet válaszolni?

Komoly, rendes srác. Biztos nem csak viccből mondta. De én nem akarom, hogy én csak úgy utazgatom férfiak után, mert sosem tettem. Közben meg persze ez egy ilyen meghívás féle, de lehet nem is!?


Mit válaszoljak szerintetek?


2016. dec. 1. 15:16
 1/10 A kérdező kommentje:

*hogy azt gondolja, én csak úgy utazgatom

/bocsi

2016. dec. 1. 15:17
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lesz az a szünidő amikor szeretné, hogy utazz? Ha szimpatikus a srác akkor elgondolkodnék az utazáson. Ismered azokat akikkel utaznod kéne?
2016. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj bocsi most látom,hogy irtad ismered öket. Én a helyedbe elmennék :P
2016. dec. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hmm, csakhogy nem tudnék, addigra az útlevelem nem lesz rendbe. :/ Nemsokára mennek.

Mit válaszoljak, amiből lejön, hogy mennék, meg aranyos tőle ez az egész, de nem lehet? :D Hogy jól jöjjön le a dolog?

2016. dec. 1. 15:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Minek útlevél?


"csak úgy utazgatom férfiak után" - ez meg már megint a szokásos "nő létemre"-című marhaság?!

2016. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon élek, azért.
2016. dec. 1. 15:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Minek útlevél? o.O
2016. dec. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja Bocsi elküldtem mire írtál.

Hat akkor meg mi a kerdes, ha ugyse tudsz menni?

2016. dec. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom. Nem akartam úgy válaszolni, hogy elutasításnak vegye. De már írtam. :)
2016. dec. 1. 15:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Ott nincs 24 órán belüli útlevél készítés? Anno én is SOS-be készítettem.
2016. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!