Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Barátnőmmel kettesben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőmmel kettesben leszünk szilveszterkor. És nagyon szeretem és kívánom! Letámadhatom? Vagy mit tudnánk csinálni?

Figyelt kérdés
Vagy mit tudnánk csinálni CSAK MI 2-EN VAGYUNK AZ EGÉSZ HÁZBA? Szeretkezhetünk? Szerintem ő is akarja. SEGÍTSETEK!
2007. nov. 18. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
csinálj romantikus hangulatot és "támadd le":)
2007. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
de csak módjával:) nagyon figyelj oda, hogy sikerült-e őt is hangulatba hozni, és hagyd, hogy ő döntsön az estét illetően, és ha ő is ugyanúgy akarja, akkor hajrá:)
2007. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vezesd rá,hogy mit szeretnél.

Ölelgesd,csókolgasd,a többi jön magától...

2007. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is,vagy csinálj te egy vacsit,vag rendelj valami finomat.Gyertyafény..hozd hangulatba.Aztán simogasd csókolgasd..és majd meglátod,h meddig mehetsz el.Ha ő is akrja nem lesz gond!
2007. nov. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A letámadást semmiképp nem javaslom, csak nagyon finoman közeledj. A szilveszter, az új év kezdete nagyon jó alkalom a közeledésre. Éjfélkor úgyis megcsókolod, majd meglátod, hogy reagál egy még közelebbi érintésre.

VAn egy mondás, miszerint oylan lesz az év, ahogy kezdődik...:-)

2007. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ez tök fasza(Y):) aranyosak lesztek majd szerintem , csinálj vlamai kis romantikát gyertya jó zene és sötétebb de ne vak sötét és ne legyél nagyon nyálas csak érzéki :) és utána jön az magátol ha akarja ő is:) de te kezdeményezz midnenféle képpen!
2007. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szexről mindíg a nő dönt. De magamból kiindulva, én biztos nem kezdeményeznék az első alkalommal, mert nekem tetszik ha ezt apasi csinálja. Ha megvan ahangulat, akkor jön minden magától,de ha ez az első, akkor csókolozzatok sokat, kezd el simogatni, cirogatni és ha ő úgy érzi, hogy még ne és ezt szóvá is teszi, akkor hagyjd abba. De úgyis érezni fogod, hogy akarja-e a dolgokat. És a kérdésedre konkrétan válaszolva, szerintem simán letámadhatod, de csak módjával :P Tudod..ne egyből a közepébe! Mellékesen, lehet hogy ő is erre vár :)
2009. okt. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!