Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lépjek vagy hagyjam rá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek vagy hagyjam rá? Szilveszterkor megismertem egy srácot. Beszélgettünk, puszilgattuk, ölelgettük, simogattuk egymást. Mondta, hogy teljesen józan és szeretne velem találkozni. Bejelöltem facebookon ő vissza. De nem történt semmmi. Ő 19 én 18.

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
mióta jelölted be? az hogy nem történt semmi az azt jelenti hogy nem írt még neked?
2011. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nincs egy hete, hogy bejelöltem (e hét szerdán) és még nem írt.
2011. jan. 9. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:

hát sajnos ebben nem tudok segíteni légy türelmes.

inkább leírom h velem mi történt.


szilveszterkor megismerkedtem egy sráccal, helyzet ugyan az volt mint veled. bejelöltem facebookon, 2. este chaten rám írt, és lecseszett h én másztam rá. hát ott elmondtuk egymást mindennek. nem is hittem volna h szóba fog állni velem. aztán felvett msnre, hétfői napot végig smseztük és msneztünk este. és ezt minden nap eljátszottuk. szombaton randiztunk, és holnap megyünk megint.


kitartást neked!!! majd csak alakulni fognak a dolgok:)

2011. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De akkor én semmiképp ne lépjek?
2011. jan. 9. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem várj pár napot. aztán szerintem nyugodtan írj neki. baj nem lehet belőle :)
2011. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak annyit szeretnék még írni, hogy akkor este mondta, hogy menjünk ki egy kicsit. Ki is mentünk csak iszonyat hideg volt. Elkezdett ölelgetni, de én akkor is majd szét fagytam. Gondoltam arra is, hogy meg akart csókolni, de nem sikerült, mert én nem arra figyeltem. És ebből azt vonja le, hogy nekem nem tetszik. Mondjuk ezután is mondta, hogy szeretne velem majd találkozni.
2011. jan. 9. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem ha már annyira akart volna lépett volna :(

én azt csinálnám a helyedben,hogy lemondanék róla, aztán majd amikor nem számitasz rá majd talán akkor keresni fog:) de velem is volt már ilyen h azt mondta ír meg minden, aztán nem írt, és levoltam szarva, nem érdekeltem,és sztem neked se ír ezért.

2011. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!