Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Badoo-n egy gyönyörű lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PuDInG221 kérdése:

Badoo-n egy gyönyörű lány bejelölt hogy "tetszem neki" a lányt ismerem személyesen, csak nem tudok neki visszaírni mert nem vagyok prémium tag! Most akkor mi van? Most tényleg tetszek neki vagy valamilyen badoo csalás hogy előfizessek?

Figyelt kérdés
A lány a "tetszel nekik" kategóriában van!

2016. dec. 2. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Használd ki a szitut, és írj rá csajra a fb-on, hogy a badoo küldött egy ilyen üzenet. És el se mered hinni, hogy tényleg tetszel egy ilyen csodálatos lánynak, és attól tartasz, csak a badoo szórakozik veled. Mert ha igen, akkor szíves örömest leszel prémium tag, hogy beszélgethess vele. De ha gondolja, akkor ugorjátok át, és üljetek be rögtön egy forró csokira.


A végére tegyél egy nagy szmájlit, vagy hasonlót.

Ha bejössz a csajnak, akkor visszaír, ha nem ír vissza, vagy elhajt, akkor a badoo tényleg csak be akar etetni.

2016. dec. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az #1-es nagyon jól megválaszolta :)
2016. dec. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2016. dec. 2. 09:09
 4/6 anonim ***** válasza:

nagyon sok a kamu, sőt a prostis hirdetés is fenn.

pedig én badoon ismertem meg a párom, akkor még viszonylag elment, de az utóbbi időbe rengeteg rosszat hallottam róla...

2016. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, ember legyen a talpán, aki sokáig bírja a Badoot. Én második hónapja vagyok fent, ezalatt volt pár randim, de úgy igazából egyik sem fogott meg. Az emberek 90%-a csak kalandozgatni van fent, aki pedig komoly kapcsolatot szeretne, az menekül onnan pár nap után.


Igaz, ha nagyon őszinte akarok lenni, nekem jót is adott, mert az egyik randiból egy nagyon jó barátság lett.

2016. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mikeXxX ***** válasza:
Amikor még fent voltam a badoon aki csak megnézett arra is az jött hogy tetszem neki ez azért van hogy fizess elő hál istennek erre nem költöttem sose de sokan hibába esnek itt és előfizetnek !
2016. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!