Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Masodik randin koszonteskor 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masodik randin koszonteskor 2 puszi helyett megcsokolom rossz dontes? Elso randin csak oleles volt.

Figyelt kérdés
Filmezni jon hozzam es szerintem mar az elso randin is lehetett volna csok, azota is minden nap beszelunk orakat es a lany elolvad ertem. Ha megcsokolom rogton a randi kezdesekent az rosszul sulhet el?
2016. dec. 5. 14:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy egy szajra puszi is jo lenne az diszkretebb megis intim. Otletek?
2016. dec. 5. 14:51
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Inkább filmezés közben csókold meg, ha érzed, hogy ő is akarja.

Ha az ajtóban letámadod, akkor abból az jön le, hogy innen dugás nélkül nem távozik.

2016. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
A szájra puszi OK.
2016. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Filmezés közben, igen, de előtte simogathatod is a haját, a hátát, közelebb bújhatsz hozzá :) Köszöntéskor elég csak egy közelebbi puszi a szája mellé, de meg is ölelheted enyhén :)
2016. dec. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

#2: második randin filmezni megy a sráchoz. Dugás nélkül amúgy sem távozik. :D

De amúgy szerintem se támadd le ezzel, kérdező.

2016. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

"És a lány elolvad értem"

De szánalmas ,önelégült barom vagy!!

Azért ne szállj el magadtól,kisapám

2016. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
húzd a farkadra te muja,ha már odajár hozzád.
2016. dec. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok onelegult, de minden nap kb 3szor kezdunk beszelgetesbe ebbol a leghosszabb az esti orakban amikor 2-3orat beszelunk. sem online, sem a valosagban nem volt meg sohasem kinos csendunk es azt mondta mindig feldobom a napjat. Most miert ne mondhatnam hogy bir engem?:)
2016. dec. 5. 16:34
 9/10 A kérdező kommentje:
Heraclius koszi a valaszt! Nem hiszem hogy az lenne a vege vagyis en nem akarok visszaelni a dologgal. Ha o kezdemenyez vagy nagyon latom hogy foglalkoztatja a dolog megtortenhet persze de szerintem nem fog:-)
2016. dec. 5. 16:36
 10/10 anonim ***** válasza:
megcsókolni? hülye vagy ? ? ? hiszen k@rv@kkal nem csokolozunk ! csak toszd meg azt csá
2016. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!