Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen rossz az első csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen rossz az első csók?

Figyelt kérdés
Tegnap volt az első csókom, és hát elég rosszul sikerül. A fiúnak is ez volt az első. És hát először ez a rossz érzés töltött el aztán visszagondolva inkább furcsa. Nekem nem nagyon tetszett... Először sima csóknak indult aztán nyelves lett, lehet ez volt a baj nem tudom. De nem valami jó élményt hagyott bennem. Mikor elköszöntünk akkor is volt egy csók, és szerintem akart volna még egyet de az már szájra puszi lett mert én azt adtam. Nekem valahogy a szájra puszi kellemesebb mint a csók. Vagy csak most így elsőre? Nem tudom, hogy lesz e jobb... Szerintetek? Tapasztalatok?

2013. dec. 20. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szereted eléggé.

Amúgy meg gyakorlat teszi z mestert.

2013. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szájrapuszi párit vagyok

28/F

2013. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt meg a vonzalom részedről. Ne hülyítsd szegényt.
2013. dec. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igaz ahogy az előttem szóló mondja
2013. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen az igazi, mert ott kezdődnek az izgalmasabb dolgok ;)
2013. dec. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Kislány vagy még nincs benned vonzalom a fiúk iránt. Menj barbizni, nem bántásként mondom amúgy. Aki normális szexuális vonzalommal rendelkezik az vonzódik a másik nemhez és élvezi is a csókot, kivéve, ha valami angyon ronda, taszító hajás emberről van szó, ha az a srác oylan bűnronda volt, akkor megértem, ha nem élvezted vele.
2013. dec. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tibor Heé válasza:
gyakorolnotok kell, sokat!!! nem mondhatom, hogy megtörtént velem is, mert én fiú vagyok, és olyan lánnyal csókolóztam először aki már tapasztaltabb volt nálam. de ne mondj neki ellent soha, mert azt fogja hinni, hogy rosszul csinál valamit. és elmegy tőle a kedve. egyre jobbak lesztek, nyugi.
2013. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!