Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a nagy korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nagy korkülönbség kevésbé "nagy", ha te vagy a legfiatalabb a családban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az érettségi kérdése nem feltétlen attól függ, hogy hány éves vagy, attól meg plána nem, hogy van-e idősebb tesód, de talán lehet összefüggés.


Ha például te lennél a családban 20 évesen a legidősebb gyermek, akkor egy tíz évvel idősebb partner már majdnem közelebb állna a szüleidhez korban, mint hozzád.

Ellenben, ha te 20 vagy, és van egy 30 éves tesód, akkor például elfogadottabb egy idősebb barát. hiszen a szüleid is jó eséllyel minimum 50 évesek.


Nem tudom, csak szerintem van ennek jelentősége, vagy ti is gondolgoztatok már így? :D


Köszi. És Boldog Mikulást annak, aki válaszol. :))



2016. dec. 6. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát a családod könnyebben elfogadja utóbbi esetben, az tuti.

De az, hogy kettőtök között mennyire fog működni a dolog, az nem sokban függ ettől. Lehet, hogy pont kevésbé, mert ha eddig a "legkisebb királylány/fi" szerepéhez szoktál hozzá, akkor sokkal nehezebb egy ilyen korkülönbség átlépése, akkor is, ha amúgy érett vagy a kortársaidhoz képest.

2016. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kor sehogy sem számot szerintem....
2016. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!