Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány évvel volt idősebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évvel volt idősebb, illetve hány évvel volt fiatalabb hozzád képest a legidősebb, illetve legfiatalabb személy, akivel eddig komoly kapcsolatod volt? Ekkor hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés
Felnőtt, tehát komoly kapcsolatokra gondolnék. Tehát mi volt a legnagyobb korkülönbség akár a te, akár a társad javára, amely működött? Ha vége lett, akkor a korkülönbség miatt lett vége? És persze a válasz úgy teljes, ha megírod, hogy te nő vagy férfi vagy.

2015. nov. 19. 08:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mikor összejöttünk, én 16 éves voltam (és szűz), a fiú pedig 24. Nem vállalt fel engem a nyilvánosság előtt, lelkileg padlón volt,nagyon magányos és céltalan volt akkoriban az élete,nem tudta mit kezdjen magával. Én vetettem véget a kapcsolatunknak,mert csak a lelki szemetesládájának használt, nem partnereként tekintett rám. Hajtott a szexre is,de nem engedtem neki. Igazából arra kellettem neki,hogy legyen valaki,akivel elvan,és addig sem kell önmagán,az elcseszett életén gondolkoznia. Számomra az volt a leg sértőbb,hogy nem vállalt fel,csak a sötétben,kihalt utcákon volt hajlandó velem sétálni.

27/l

2015. nov. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nálam a pasi javára 1-6 év a szórás, tehát nálam 1-6 évvel idősebbek voltak, akikkel volt vagy alakul(t) valami, egyiknek sem a korkülönbség miatt lett vége. Nálam fiatalabb nem volt, próbálkozás volt, de ez a felállás nekem nem megy.

Nő vagyok.

2015. nov. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Legfiatalabb - 2 ev volt koztunk, en 19, o 17. Alapvetoen nem a korkulonbseg volt a baj, azert mentunk szet, mert o meg szuz volt, amikor osszejottunk, es 3 ev utan rajott, ki akar mast is probalni.. meg is tette.


A legidosebb a mostani baratom, 7 ev van koztunk a javara. Felnott korban mar szerintem amugy sem akkora nagy tema a korkulonbseg, minden szuperul mukodik.


26/N

2015. nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18 n, 40 f, leginkább a szexről szólt. f
2015. nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Exem 7-tel volt idősebb: 21-28 amikor megismerkedtünk, 23-30 amikor összeházasodtunk. 15 évig voltunk együtt a válásnak semmi köze nem volt a korkülönbséghez.

Jelenlegi párom 6,5 évvel idősebb, két éve vagyunk együtt.

Legnagyobb korkülönbség 25 év volt, de az csak pár hónapos szexpartner volt, én 36, ő 61 (kb. negyvenesnek nézett ki).

Ezen felül volt tartós kapcsolatom 10 évvel idősebbel is.


Alkalmi kapcsolatok is rendszerint idősebbek voltak, egy fiatalabb volt, de ő prosti volt.


Negyvenes férfi vagyok.

2015. nov. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindig nálam idősebb férfiakkal volt kapcsolatom. A legnagyobb korkülönbség 24 év volt (akkor én voltam 21, ő 45). Akkor léptem ki egy 3 éves kapcsolatból, ő volt az aki támogatott, vigasztalt mikor szomorú voltam. Úgymond apáskodott, erre én is rájöttem illetve arra is, hogy hosszútávon ez nem működhet. 3 hónapig voltunk együtt. A korkülönbség miatt lett vége

A jelenlegi párom 8 évvel idősebb.

22/N

2015. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Legfiatalabb 4 évvel volt idősebb nálam, 20 éves voltam akkor. Legidősebb 13 évvel, szintén 20 éves voltam (tart azóta is). Több kapcsolat nem volt.

28n

2015. nov. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mindig nálam idősebb párom volt, minimum fél évvel, de idősebb (oké, ezt már egykorúnak mondom én is, na). A legnagyobb korkülönbség a jelenlegi párommal van, ő 7 évvel idősebb nálam. Pont az a helyzet, mint az egyik korábbi válaszolónál, 21 és 28 voltunk a találkozásunkkor. A korkülönbség nem okoz problémát.


Egyszer próbáltam fiatalabbal "járni", de ez még tinikoromban volt, 19 voltam és a srác meg 16. Felnőttként már 3 év az én javamra nem biztos, hogy probléma lenne, de ott még nagyon az volt. Határozottan állíthatom, hogy a korkülönbség miatt lett vége (bár nem is volt minek véget érnie, 2 hétig tartott a nagy együttlétünk). Meg egy nálam egy évvel fiatalabb srác vette el a szüzességem, de ez csak egy alkalom volt, nem jártunk.


23/N

2015. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8:

Csak nálunk fordítva volt :-D Én férfiként voltam 21 és a párom volt 28 :-D

2015. nov. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
26/N vagyok, eddig mindig 0-1 év volt a korkülönbség a barátaim javára (0-1-1), a jelenlegi párom 8 évvel fiatalabb. Eddig ez az eddigi legstabilabb és legharmonikusabb kapcsolatom, a korkülönbség nem probléma.
2015. nov. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!