Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánnyal ismerkedünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal ismerkedünk, randizgatunk. Barátnőjér érdemes megkérdezni, hogy jó úton járok-e? Bár mindent megbeszélnek és lehet ezt is visszamondaná neki, hogy megkérdeztem.

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
És ha visszamondaná, akkor mi lenne? :) A lányzó nyilván tisztában van vele, hogy nem haverkodni akarsz, ergo semmi új nem lesz abban, ha megtudja, h te puhatolóztál... szerintem nyugodtan. ;)
2016. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tehát nem gáz ha puhatalózok.
2016. dec. 6. 18:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy igazat mondana. Engem egy lány össze akart hozni a barátnőjével, és nekem mindig az írta, hogy "X. Y. folyton áradozik neki rólam" stb., aztán az illető meg azt mondta, hogy egyáltalán nem "úgy" gondolt rám soha. Szóval vagy valamelyikük hazudott, vagy X. Y.-nak bejöttem ugyan, de mivel nem nyomultam rá, így hagyott. Szerintem ne variálj, inkább próbálj közeledni a csajhoz, kezdeményezz, ha akarja, akkor úgyis közelebb fog engedni magához.
2016. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem teszel vele férfias benyomást.


miért nem várod ki? ha eleget találkoztok, csak pár hét, és egész biztos leszel benne, hogy akar-e tőled valamit.

2016. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha már ismered őket régóta, vagy legalább a csaj barátnőjét akkor meg lehet kérdezni, de ha nem ismered a barátnőt akkor nagyon égő
2016. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szimeon ***** válasza:
57%
A barátnőkkel csak a baj van. Jobb őket kerülni.
2016. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Barátnőjér érdemes megkérdezni, hogy jó úton járok-e?"


Nem, a csajjal érdemes picit nyíltabban értekezni a dolgok állasáról, nem vagytok ovisok. ("Felnőtt párkapcsolatok ")

2016. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ne tedd, nagyon rossz dolog a 'harmadik part'


mindegy hogy a lany az igazat mondja, vagy kamuzik, az az o sajat szuveren velemenye lesz, aminek a te es a lany kapcsolatahoz semmi koze


hidd el, sosem tesz jot amikor egy harmadik fel beszel nekunk valakirol, meg akkor sem, ha pozitiv dolgokat mond

2016. dec. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen ne tedd,bár mondjuk akivel randizól nem hiszem hogy bolond lenne,de az exem az volt ( nem pszichiátriai értelemben). Amikor megkérdeztem a barátnőjét,hogy mi baja,azt mondta nem tudja,vissza mondta,kiszinezve,és kínyirtak idegileg.Ha a barátnőjét nem igazán ismered,ne tedd,mert mi van ha rossz szándékú ?
2016. dec. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!