Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira milyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira milyen típusú étterembe érdemes menni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, pl. olasz, francia, kínai, thai, pizzéria, gyorsétterem, vadászház, söröző stb. vagy egyéb? 20/F, 20/L
2016. okt. 18. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

sztem gyorskajáldába gáz.


Beszéld meg a nővel ha nem meglepi :)

2016. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

bocsi, de én első randira nem mennék étterembe, lehet, hogy más tudna enni, de én az izgalomtól egy falatot se tudnék lenyelni ilyenkor


étterembe ráértek később is menni


első randinak ideális helyszín, ha nem esik az eső, akkor egy zöldövezetes terület, vagy teljesen kint a szabadban

2016. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Első randira én sem ajánlom az éttermet, rengeteg pénz elverése azért, hogy utána azt mondja a csaj, hogy "nincs meg a kémia"

Valami egyszerű kis sétálgatós lenne a legjobb, ahol valami nyugodt helyre is le lehet ülni. És lehetőleg minél kevesebbet költeni.

2016. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én se mennék étterembe. én teázóba mennék szívesen. valami süti, keksz, szendvics ott is van. én kényelmesebben érezném magam.
2016. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyanba erdemes menni, amit jol ismersz, hangulatos atmoszfera, finom kaja, de nem a kedvenced. Egyreszt, tudd a jövöben überelni, masreszt ne a kedvenc ettermedben lassanak mindig uj csajokkal.


Azon kivül nem erdemes tul draga ettermet valasztani, meg akkor sem, ha különben megtehetned. Nem tudhatod, hogy nem e felesleges kiadas masreszt, ne erezze a lany azt, hogy ilyen ötlettelen modon akarsz neki imponalni (mivel magatol ertendö, hogy te rendezed a szamlat!)


Ne nyomulj erre, de nem hiba, ha hozzad közelit valasztasz. Ha hazakisered a hölgyet, akkor legalabb ismered a környeket es tudtok beszelgetni anelkül, hogy eltevednel, ha meg nagyon jol alakul az estetek, nem kell messzire menned.


Sok sikert!

2016. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Ostoba ötlet: elmész valakivel valahová, ahol vagy te fizetsz, vagy osztoztok, és nem egymásra, hanem a kajára figyeltek, szépen esztek, stb., majd jóllakottan, netán kajakómában bambultok majd egymásra?

Akkor már inkább piknik jelleggel egy olyan helyen, ami őt is kikapcsolja.

2016. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!