Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk melyik a jobb, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk melyik a jobb, ha egy lány ad a szépségápolásra foglalkozik magával vagy ha nem érdekli?

Figyelt kérdés

Festi, vasalja, göndöríti a haját, hajlakkot használ stb. Minden nap sminkeli magát, körmöt csináltat, esetleg szolizik, műszempillája van stb. márkás ruhákba jár vagy lesz*rja és semmit se használ magára?


[link]


[link]


2016. dec. 7. 00:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

És mi van a két kategória közötti kb 3-4 millió nővel?

Ez egy nagy baromság. A két véglet!

2016. dec. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Ugye tudod, hogy a legtöbben a kettő közt vannak?
2016. dec. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem azért mondom, mert valami álszent idióta vagyok, aki így próbál bevágódni a gyakoris lányoknál, de esküszöm, hogy nekem a második sokkal jobban tetszik. Egyébként is úgy a legszebb az ember, ahogy megszületett.
2016. dec. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Hova tűntek a többiek? Akikből tényleg van bőven.

Elszublimáltak?

2016. dec. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Huuu már megint jön" aki nem sminkel igénytelen" ! A 2.lánynak amúgy minek a smink.. csak a fotó rossz, ő szép.

Szóval, nem sminkelek... de fel tudok öltözni szépen, a körmömet magamnak csinálom (sima lakkal) de nem koszos stb.. se póthaj, de mű szempilla, se szoli, sem erős parfüm, sem tanga, sem 10 centis tűsarok... Nem vagyok nő.. :(

2016. dec. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, ez olyan kérdés, mikor a kérdező valamelyik és ő a legszebb.
2016. dec. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
akkor úgy tűnik én a masodikba "tartozom" . üzenem : Attól még hogy "lesz*rom" "nem èrdekel" nem vagyok igènytelen, csak szerintem más dolgok sokkal fontosabbak az életben, és nem vagyok hajlandó csak azért festeni magam mert a társadalom elvárja. ha egy férfi megteheti akkor én is. Nem arról van szó, hogy össze van nőve a szemöldököm vagy ilyesmi, hanem a termèszetes szépsèget tartom előnyben ès nem próbálok más elvárásai szerint élni, hanem magamnak akarok tetszeni. Márpedig ha rajtam van egy tonna vakolat akkor cseppet se érzem magam termèszetesnek. A legelső nőhöz hasonló hölgyek akik csak ilyen állapotba mernek utcára lépni legbelül súlyos önèrtèkelési problémával és megfelelési kényszerrel küszködnek a társadalom miatt, mèg ha nem is vallják be maguknak.
2016. dec. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A műszempillát nem szeretem, de az jó, ha egy lány ad a kinézetére.
2016. dec. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Igazából nőként nem értem, miért csak az adna a szépségápolásra, aki tele aggatja magát mű dolgokkal, és vakolatot tesz magára minden nap. Nekem a munkámban nem túl előnyös az ilyesmi, mivel vegyész vagyok, a sok mű vacak pedig könnyen lángra kap, a szerves oldószerek pedig leszednék a műkörmöt, műszempillát... Inkább az lenne az ideálisabb szerintem, ha alkalmanként ki tudja csípni magát az ember lánya, például színházba, vagy céges rendezvényekre, ahol ezek számítanak. A hétköznapokban viszont nem egy kikent mű nő, akit korlátoznak a kis kiegészítői.

Ápoltnak pedig lehet lenni ilyesmik nélkül is. Nálam a smink kimerül abban, hogy kihúzom a szemem, és kiemelem a szemöldököm, mivel nagyon ritka, és világos színű. Párommal sokat mozdulok ki úgy, hogy még ennyi sincs rajtam, csak egy kevés szempillaspirál. Legutóbb egy ilyen alkalommal jegyezte meg, hogy milyen szép vékony a szemöldököm. Az alapozóktól, korrektoroktól meg rosszul vagyok, hiába hegesedik az arcom (ez szerencsére nem vészes, csak havi 1 hétig látszik, gondolom ezt a nőknek nem kell nagyon magyarázni, sokan küzdenek ezzel, mikor a nehezebb napok közelednek). Párom is a haját tépné szerintem, ha nem adhatna egy puszit, vagy nem bújhat oda, mert leszedi a sminket.

Viszont minden tiszteletem azoké a nőké, akik képesek teljesen megváltoztatni a külsejüket a sminkkel, nem kis tudás és gyakorlás kell hozzá, bár szerinten felesleges. Aki szeret, az kócosan, smink nélkül is szeressen, ne csak akkor, ha tip-top vagyok.

2016. dec. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A ketto kozotti a legjobb. Akit abszolut nem erdekel a szepsegapolas semmilyen teren, az altalaban ugy nez ki, mint egy igenytelen trampli. Keves a szuletett termeszetes szepseg.
2016. dec. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!