Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben mikor nem tudta, hogy mit érez vagy, hogy miért?

Figyelt kérdés

Az van, hogy viszonylag hosszú ideje először kezdek újra tárkeresésben.

Találkoztam is egy lánnyal de nem tudom, hogy azért tetszik e mert valójában tetszik vagy azért mert végre van valaki hosszú idő óta.

Továbbá, valahogy az van bennem, hogy nem merem megélni a helyzetet, mintha keresném a kifogásokat vagy a hibákat, hogy miért ne keressem a társaságát de közben valahogy vágyok rá, hogy vele legyek. Miközben azon is kattog az agyam, hogy mi lesz akkor ha másnap találhatnék jobbat nála.

Nem tudom eldönteni, totál tanácstalan vagyok.

Tudom hülyeség de van valami ötlet, hogy hogyan tudnák rájönni az igazságra?

23f



2016. júl. 30. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Értem a kérdést és szerintem nem csak te vagy ezzel így, hogy arra gondolsz, talán nem ő lesz az akire vártál, de valamiért mégis tetszik. Apró dolgokból észreveszed, hogy mennyire igazi szerintem. Várod-e, hogy találkozzatok (félelemtől függetlenül), mennyit gomdolsz rá, hiányzik-e ha sokáig nem látod, mit éreznél ha összejönne valaki mással... A saját reakciód többet elmond, mint rengeteg gondolkodással töltött idő. Még az is lehet jel, hogy mit érzel miután találkoztatok, jó érzés-e rágondolni. Szerintem érted, mire gondolok. Remélem, tudtam segíteni. 21l
2016. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Voltam, de aztán meftsnultam felismernibaz érzéseimet, hogy miért vannak, így könnydn tudok dönteni. :)

Önismeret

2016. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megtanultam*
2016. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Istenem ,mintha csak én írtam volna ki a kérdést :)
2016. aug. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!