Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogyan közeledjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan közeledjen felétek egy fiú, mik azok a dolgok, amik bejönnek nektek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 8. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Például ne legyen már annyira életképtelen, hogy itt gyakorin kérdezgeti, hogy hogyan közeledjen felénk...
2016. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok èletkèptelen, csak èrdekel, a lányok vèlemènye gondolata, ès szerintem ez egy normális kèrdès volt....
2016. dec. 8. 20:58
 3/9 anonim ***** válasza:
8%

Teljesen mindegy hogyan közeledsz hozzájuk úgy soha nem lesz jó hidd el ez sokéves tapasztalatom

Inkább add önmagad és ne foglalkozz másokkal

/F

2016. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első lépcső, ne cigizz, ne igyál alkoholt, sportolj (nem kell rendszeresen és keményen, a lényeg, hogy szeress mozogni, legyen az bármi :)) és egészséges életvitelt folytass!


Számomra legalább is, ez az első, aztán valakinek meg más.


Sugározzon rólad az életvidámság, az életöröm, az, hogy teljesen elégedett vagy magaddal. Legyen önbizalmad és ne legyél gyáva leszólítani egy csajt.

2016. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lényeg az, hogy ne úgy ahogy a lányok mondják... Nőktől nem kérünk csajozási tanácsokat!
2016. dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha első pillantásra nem tetszel meg nekik, akkor 99%-ban biztos, hogy bukta van, és csinálhatsz akármit, a többség már nem fogja venni a fáradságot, hogy megismerjen.
2016. dec. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3 dolog kell,hogy bejöjj pl nekem :D


1) Érzelmi stabilitás

2) Szenvedély

3) Humor


Ha ez a három dolog megvan írhatsz ha gondolod xD

Viccen kívül ha határozott vagy , jó kedélyű és ápolt azzal jó esélyekkel indulsz kb minden lánynál. Nem mind ilyen lökött mint jómagam :D

20L

2016. dec. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért érdekes hogy akik le merészelték írni az igazságot inkább férfiak mind le lettek pontozva

Szégyen

2016. dec. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Ebben sajnos nincs semmi meglepő, amennyi frusztrált nő gyűlt itt össze. Nem szabad őszintén írnod, mert akkor egy általánosító, nőgyűlölő barom vagy (bezzeg amikor egy lány ír ki olyat EGYETLEN rossz tapasztalata alapján, hogy a férfiak mind disznók, ezek a nőszemélyek nem mennek oda harákolni), pedig én is csak a kézenfekvő igazságot írtam le, hogy ha külsőre tetszel valakinek, akkor kb. bármi megengedett, ha meg nem jössz be, akkor fanyalognak, vagy akár undorodnak is, hogy "mit akar ez tőlem". De ezek a frusztrált nők mindent személyes sértésnek vesznek, és ezen az oldalon véleményterror uralkodik. Többször kifakadtam már ez ellen, de mindhiába, vagy törölték a mondókámat, vagy figyelmen kívül hagyták.
2016. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!