Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek hogyan sikerult, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogyan sikerult, amikor kozli a masikkal, hogy tobbet akar tole?

Figyelt kérdés
Engem felemeszt a gondolat, hogy nem tudom mi van kettonk kozt, hogy mit akar tolem, de felek megkerdezni, hogy ezzel elrontom annak eselyet hogy kialakuljon.
2016. dec. 9. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tettem meg, mert azt hittem nem vagyok neki elég jó erre meg visszagondolva küldte a jeleket. Szóval mond meg neki, mert bánni fogod, főleg ha mással lesz és veled jobb lenne neki.
2016. dec. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a vívódás tényleg elég kellemetlen. Én nem szoktam megkérdezni, mit akar tőlem valaki, mert egyrészt nem kötelezhetem rá, hogy erre válaszoljon - az ő dolga -, másrészt lehet, hogy nem is tud válaszolni, mert ezek nem tudatos dolgok a "jelek" stádiumában. Én csak azért felelek, amit én akarok, érzek, és ezt tudatom a másik féllel.

Ezt azért mondom, mert a kiírásodban közlést írsz először, utána meg megkérdezést. Szerintem mondd meg az illetőnek, hogy érdekel téged. Erre reagál majd valamit. Inkább láss tisztán, mint még évekig "jeleket" elemezgess és minden gesztusán tűnődj, hogy vajon mire gondolt ezzel.

2016. dec. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!