Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lany aki ramaszott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki ramaszott, akit szeretek. Meg kedvesen piszkal. Akkor akar valamit tolem? Emlekszem,hogy egy szulinapi bulin leakart itatni,de nem sikerult.Ujevkor pedig engem keresett.Lehet meg valami? Hagyjam vele vagy ne adjam fel?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

mivan?? o.O

Rendesen írd már ki a kérdést mert nem értem igy.

2009. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha rád mászott akkor nyilván, lehet h csak szex kell neki, lehet h nem, ha tetszik közeledj, aztán lesz ahogy lesz
2009. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
figyi, magyar magyarul nem megy?
2009. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azért nem írtam kommentárt mert nem értettem már az első mondatot sem :D
2009. febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már ember válaszolj a kérdésre ne kritizáld...

Anyit még tudjatok, aki nem válaszol a kérdésre én simán lepontozom, remélem nektek ér valamit a pont (mert én magasról le*zarom xD )és máskor meggondoljátok mit mondatok... Pff kretéééééén :D


Szóval, ha jól látom szereted a lányt, és ha kedvesen piszkél, le akar itatni, ujévkor keresett, akkor te is tetszesz neki :) ha gondolod beszélhetünk róla bővebben, irj egy privit :D

2009. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!