Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezek után eljönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek után eljönne velem egy randira?

Figyelt kérdés
Valaki elhívott randizni, de megmondtam hogy kapcsolatom van. Szeretném mégis újra látni vagy csak beszélgetni vele. Nem ismerem, de a nevét tudom, facebookprofilját megtaláltam. Nem tudom van-e esély rá hogy újra találkozzunk vagy hogy a fennálló körülmények ellenére belemenne-e.

2016. dec. 9. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Szánalmas vagy és undorító! Remélem elhajt a halál f.ára!! És beköp majd a barátnödnek! Hogy lehetsz ennyire pofátlan??
2016. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Boldogtalan vagyol-é a kapcsolatodban?
2016. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy belemenne; mindenesetre gondold át azt is, ez mit jelent a jelenlegi kapcsolatod szempontjából, illetve hogy pontosan mit remélsz az új kontaktustól.
2016. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A jelenlegi kapcsolatom döglődik, minden igyekezetem ellenére.

Még nem mondtam le róla teljesen, ezért nem szakítottam. (és mert a párom nem akar szakítani)

A randitól nem a félrelépést várom, csak kíváncsi vagyok rá. Nagyon megfogott benne valami. Baráti beszélgetésre gondoltam, aztán majd eldől hogy milyen érzéseket vált ki.

Nem akarom nehéz helyzetbe hozni őt sem persze, ezért gondolkozom hogy egyáltalán megkérdezzem-e.

2016. dec. 9. 21:44
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos, mivel ő konkrétan randira hívott téged, így ha igent mondasz, akkor ezzel biztatod őt. Viszont akkor még mindig ott van a jelenlegi kapcsolatod, amivel csak kellene kezdened valamit. Ha kettőtök között nem működik a dolog, akkor érdemes szakítanotok, így neked is könnyebb lesz utána randiznod ezzel a másik jelentkezővel.
2016. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Értem.


Nos, veszítenivalód nincs.


Ugyanakkor nagy valószínűséggel csak kellő ürügyet keresel a szakításra. Saját hasonló tapasztalatom során így eljárva szerintem jobban bántottam az akkori párom, mintha előbb szakítottam volna (mert nem éreztem fair-nek elhallgatni előle a valós okot, ti. hogy megismertem valakit, még ha akkor még nem is történt semmi).

2016. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Miért nincs benned annyi gerinc ,hogy szakítasz előtte a nőddel?? Ja jobb 2-őt hülyíteni,de ne aggódj ha te valakiből játékszert csinálsz,hamarosan belőled is az lesz. Isten nem ver bottal!!!
2016. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Szerintetek ezek után eljönne velem egy randira?"

Ne randinak hívd.


Talán elmegy veled, de ne éld bele magad...

2016. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Meglehetősen érdekes az 1./7. válaszoló hozzáállása, a kérdezőről nem derül ki, hogy milyen nemű, de ő már kapásból előadja a fröcsögő férfigyűlölő szöveget. Kedves válaszolónk valószínűleg díszpéldánya az itteni frusztrált, lepontozgató, férfigyűlölő nőknek, akik fordított esetben valószínűleg mélyen hallgatnak.
2016. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
9-es a férfiak szokták elhívni a nőket randira,és nem fordítva,ebből sejtem,hogy a kérdező pasi. Meg a pasik szokása csalni a nőket....
2016. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!