Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jelei vanak annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vanak annak hogy a csaj hagya hogy meg csokold és nem kapsz pofont? (lent)

Figyelt kérdés
szóval lehet látni hogy milyen jelei vannak anak hogy hagyná e?
2010. máj. 1. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Visszamenjél!!!

Kazinczy forog a sírjában,mint egy gyros.

2010. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé lehet. Szemekben, vagy az ajkakon. Pl. végig a szádat nézi, vagy harapdálja a sajátját. De mint mondtam a szemeibe és az arcára is "oda van írva". Ezért nem kellene a mellét bámulni beszélgetés közben.:D


üdv

2010. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
ha ezt nem tudod akkor dögölj meg, nem vagy érdemes arra, hogy nőbe hatolj és gyereket csinálj...
2010. máj. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
00:39 Szerintem ez nem rád tartozik hogy ő mit hogy csinál. Biztos egy jobb kapcsolatra vágyik és nem akarja elszúrni azért kérdezi meg nehogy valamit úgy csináljon ahogy nem kéne. Az én barátnőm mindig avval jelezte hogy a nyelvével kicsit végignyalta a szája szélét picit harapdálta és a szemembe majd a számra nézett onnan már tudtam mi is a célja =)
2010. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

05-02 00:39 -es, szánalmas gyökér vagy.

Amúgy sok csaj szeret csókolózni, meg hát az tényleg igaz ha szádat nézik akk van rá ok =D

2010. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!