Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mennyi volt a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyi volt a legtöbb csaj, aki sorozatban elutasított titeket?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9
2011. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Eddig egy kivétellel az összes, de abból az egyből se lett komoly. (1/ kb. 15)
2011. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Már nem számolom.

20/F

2011. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1 csaj utasított el egész életemben, akitől én is akartam valamit. azóta, sem azelőtt soha nem kaptam piros lámpát. :D

20/F

2011. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Konkrétan egy csaj sem, bár egy nagyon erősen utalt rá hogy inkább hagyjam. 17/F
2011. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én se számolom már. Olyan még nem volt, akinek kellettem volna.
2011. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2
2011. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

4 kudarc 0 siker eddig

F18

2011. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szar lehet nektek fiúk, de higyjétek el, hogy nekünk lányoknak sem jó, mert ha tetszik nekünk egy pasi és nem kezdeményez, mi biztos nem közeledünk, de ti meg lehet hogy az elutasítások miatt nem kezdeményeztek már...
2011. nov. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

És mégis mi tart vissza, hogy kezdeményezzetek? Tényleg nagyon nehéz, hogy ültök és várjátok a csodát, aztán meg jön a sírás, hogy miért nem akart észrevenni a kiszemelt srác. Ha viszont pasi vagy és nem csinálsz semmit, akkor zéró az esélyed a sikerre, de ha odamész is, akkor sincs garancia és a sokadik után elég kiábrándító tud lenni.

Olyan ez, mintha végig mennél egy adott utcán, ahol körbeállnak és elgáncsolnak. Azt mondod, jó előfordul, ezért másodszor is arra mész, megint felrúgnak. Talán harmadszor is megteszed, de utána már erősen elgondolkozol, hogy megéri-e. A visszautasítás is ilyen.

2011. nov. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!