Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye neki kellene most jelentk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye neki kellene most jelentkeznie? 27/F

Figyelt kérdés

Ismerkedem pár hete egy lánnyal. Pénteken beszéltünk utoljára, másnap mennie kellett egy eseményre. Mondtam neki, hogy majd mesélje el, hogy milyen volt, várom. Írta, hogy feltétlen.


Viszont azóta nem írt. Jól sejtem, hogy neki kellene most írnia.


Egyáltalán érdeklem ezt a lányt?


Köszi!


2016. dec. 12. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen most neki kellene.

Ne írj neki semmiképp, ha igazán èrdekled, írni fog.

Ha meg nem, akkor nem.

2016. dec. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te is rakerdezhettel volna, hogy nahmilyen volt,hogy van.
2016. dec. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem.

neked kéne érdeklődnöd, hogy milyen volt.

2016. dec. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Basszus gyerekek, én érdeklődöm minden szar után. Mondtam neki, hogy írja meg, mondta, hogy megírja.


Még ezek után is én nyomuljak?

2016. dec. 12. 10:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Egesz edsig te nyomultal? O sose irt rad? Akkor igen. Miert pont most nem?
2016. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Javarészt én írtam rá. Tesztnek is jó, mert ha nem jutok eszébe, akkor úgyis mindegy.
2016. dec. 12. 10:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Neki kell írnia! te többször megtetted már azt a bizonyos lépést az irányába, most ő jön. ha nem ír, akkor lesz@r téged magasról.
2016. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom. Írtam rá eleget, plusz mondom írtam, hogy írja meg, meg mondta is hogy megírja. Annyira töketlen nem vagyok, hogy ezek után is én írjak.


Egyébként találkozna velem (legalább is ezt írta).


Ha nem ír, akkor nem érdeklem és csak jófejségből beszélget velem.

2016. dec. 12. 11:16
 9/9 anonim ***** válasza:

ha javarészt te írtál, akkor nem tesz bele a kapcsolatba...

most azt tudod tenni, hogy péntekig hagyod, nem csinálsz vele semmit. Majd valami randommal megkeresed. Utána eldől, ha továbbra sem tesz bele a dolgokba, akkor hagyd a fenébe

2016. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!