Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem illett volna előbb jelentk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem illett volna előbb jelentkeznie?

Figyelt kérdés
Egy fiúval 3 napja beszélgettem, azt írta akkor, hogy szombaton ha nem dolgozik, akkor találkozzunk. Azóta egy betűt se írt, elkönyveltem, hogy nem jelentkezik. Ma egész nap nem csináltam semmit, úgy is terveztem, hogy itthon lustálkodok egész nap. Erre most ír. Szerintem ez kicsit késő. Szerintetek?

2016. nov. 26. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha semmit nem reagáltál a 3 nappal ezelőtti felvetésére... Nem egészen értem a dolgot.
2016. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt beszéltük meg, hogy oké, találkozzunk. De azóta se írt, hogy mi van. Most meg már semmi kedvem sincs kimozdulni itthonról.
2016. nov. 26. 16:40
 3/9 A kérdező kommentje:
De badoon fent volt gyakran.
2016. nov. 26. 16:44
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Te is ugyanúgy tisztázhattad volna, de mindegy. Ha most nincs kedved kimozdulni, akkor mondd meg neki, hogy mivel nem beszéltetek meg semmi konkrétat, már belesüppedtél a lustaságba...
2016. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyu, ha megbeszélem veled szerdán, hogy találkozunk szombaton és erre mindketten azt mondtuk hogy oké, akkor ez azt jelenti értelem szerűen, hogy találkozunk szombaton. Nem szólok neked, hogy nem jó a szombat, te se szólsz nekem. Eljön a szombat, felhívlak, hogy akkor jó-e meg akkor egyeztessünk erre te benyögöd, hogy áá most/így már nem. Na most akkor véletlenül nem csináltál szádból ánuszt ?

30/f

2016. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem tudja még, hogy dolgozik e szombaton, ha nem akkor találkozzunk. Gondolom ezt legalább tegnap tudnia kellett volna, hogy dolgozni fog e.
2016. nov. 26. 16:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én biztos rákérdeztem volna péntek este, arról nem ő tehet hogy vagy dolgozik vagy nem szombaton
2016. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg egyébként is,ha 3 napig nem jelentkezik,felejtős! Főleg ha társkerire van ideje felmenni! Én sem mennék a helyedben már sehová!
2016. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végre valaki megért :D Hát nincs már kedvem hozzá még beszélni se.
2016. nov. 26. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!