Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt valakinek stewardess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek stewardess barátnője? Mennyire hűségesek?

Figyelt kérdés
Elkezdtem gondolkodni, hogy ha van mondjuk 5 szabad órája Madridban vajon mit csinál az idő alatt..

2016. dec. 12. 17:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ő is ugyanolyan ember. Például vásárol, vagy a munkatársaival ebédel, vagy alszik, stb.
2016. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Mit csinál? Nyilván kiáll a sarokra.
2016. dec. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk pihen, vagy egyéb dolgait végzi. Tudod ez a munka nem arról szól, nyaralgat itt ott. Halálra dolgoztatják, de persze majd még ráugrik valaki farkára ha 5 perc szünete van. Vagy talán magadból indulsz ki? Ilyen nőgyűlölő szemlélettel inább kerül el a lányokat, jó? A munkának semmi köze a megcsaláshoz.
2016. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%

Valahol olvastam, hogy a Pénzügyi munkakörben, Stewardessek között meg még 3 másik munkát felsoroltak, nagyon gyakoriak a hűtlen emberek.


Mintha pénzes programozók lett volna az 5. kategória, a konferenciák miatt, de nem vagyok benne biztos.

2016. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Édes istenem, ilyen kérdések :"D. Pont annyira hűségesek mint a bolti eladó lányok. Vagy a politológus lányok. Vagy az építész lányok.

Akinek meg 5 szabad óra elég arra, hogy új farkat kerítsen magának unalmában, attól nem félned, Budapesten is pont ugyanúgy megteszi, ha stewardess, ha nem az.

2016. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor olvastam egy felmérésről, ami szerint a légiutaskísérő az egyik leghűtlenebb szakma, de persze a statisztikának nincs jelentőssége az egyénre - csak azért nem kell kizárni valakit mert épp stewardess.


Megjegyezem, ha nekem lenne 5 órám Madridban, tuti nem hűtlenkedéssel tölteném...

2016. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
30%
A pilótákkal szexet kizárjuk, akkor hűségesek.
2016. dec. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
21%
Egy srác, aki gimiben egy évvel felettem járt, ma már pilóta utasszállító gépen és mesélte, hogy nagyon sokszor dugja a stewardesseket. :D De nyilván nem mindenhol van ez így.
2016. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ugye, hogy jól sejtettem. Új kapcsolat, csak ma jutott eszembe. Csak úgy beugrott, hogy hopp!
2016. dec. 12. 18:23
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Na ugye mi? A lányokat bárki tudja dugni, nem csak egy pilóta. Azokat a lányokat, akik akarják. Ha egy lány nem ilyen típusú, akkor nem fog megváltozni hirtelen, csak azért, mert légiutaskísérőnek ment.
2016. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!