Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes újra ráírnom erre a lányra? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Idén, még február-március környékén randiztam egy lánnyal, akit a neten ismertem meg. Háromszor találkoztunk. Tök jól éreztük magunkat. Aztán negyedszerre áthívtam magamhoz a házunkba, hogy főzök neki vacsit, filmezzünk, és aludjon nálunk (szüleim elmentek pár napra vidékre). Egy-két napig nagyon lelkes volt, de az utolsó pillanatban lemondta, és nem jött el. Azt írta, hogy "ő nem áll készen még egy ilyen komoly kapcsolatra". Írtam neki, hogy nem muszáj komolyan lennie, lehet laza is. Azóta, hiába írok neki, nem is válaszol... már vagy május óta nem beszéltünk, pedig nagyon hiányzik... kb. 3 hónapja írtam neki részegen (nem kellett volna), hogy írja meg, hogy mit rontottam el... látta az üzenetemet, de arra sem válaszolt. Nagyon hiányzik, határozottan érzek iránta valamit. Szerintetek mit tegyek? Írjak neki, vagy hagyjam a fenébe?

2016. dec. 12. 21:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

-----> "nem muszáj komolyan lennie, lehet laza is" <-----


Nem is tudom, talán a nyilak közötti mondat lehetett a probléma.

2016. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
"nem muszáj komolynak lennie (mármint a kapcsolatnak), lehet laza is" - ezt akartam írni, csak elgépeltem...
2016. dec. 12. 21:39
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy azt akartad írni és az volt a probléma. A "nem baj, hogy nem akarsz komoly kapcsolatot, gyere fel és álljunk össze, mint két kicsi lego" szinonimája a fenti szöveg.


Szerintem nem lenne érdemes ráírni, mert nem fog komolyan venni.

2016. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a lánnyal is van némi gebasz. Ha háromszor találkozott veled, akkor az azért csak jelent valamit. Ha ennyi idő után nem állt készen semmire, akkor viszont nem tudom, mit is akart tőled, miért találkozgatott veled. Szerintem a szex sem lett volna túl korai, ha meg nem akart komoly kapcsolatot sem, akkor tényleg nem értem, miért töltött veled ennyi időt. Ne írj rá, nem kell sajnálnod, hogy tiplizett. Lehet, hogy egyszerűen csak gyáva volt beismerni valamilyen félelmét, vagy attól tartott, hogy csak ki akarod őt használni, nos, mindkét esetben megérdemli azt, hogy egyedül maradjon.
2016. dec. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Szergej55 ***** válasza:
25%
Hagyd a fenébe, hülye ez, nem is vesz komolyan.
2016. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Ő valószínűleg valami miatt megijedt, emiatt hárított, te meg ahelyett, hogy megnyigtattaf volna, és mutattad volna felé, hogy megérted, és semmi gond, felőled haladhattok olyan ütemben, amiben ő biztonságban érzi magát, mert neked ő a fontos, te ehelyett gyakorlatilag azt írtad neki, hogy semmi gond, nekem egy szimpla dugásra is pont jó vagy.


És ezek után tényleg csodálkozol, hogy elmenekült?

Én sok esélyt nem adnék ennek ilyen előzmények után.

2016. dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%
#6: Mégis hány hétig vagy hónapig kellene "nyugtatgatni" valakit? Ja, igen, a férfi kötelessége mindenkinek mindent eltűrni, mindenkinek az önbizalmát helyrepakolgatni, akár hónapokig is csak várni arra, hogy az illető hölgy eldönti, mit is akar. Felnőtt emberekről van szó, a csaj 3x találkozott a kérdezővel, sejthette, hogy mi fog következni (igen, ha akart, a dugásra is felkészülhetett lelkileg), vele van a baj, ha ezek után megijed. De ha ő sem őszinte a kérdezővel, és ahelyett, hogy megbeszélnék a dolgokat, egy semmitmondó kijelentéssel kimenti magát mindenféle személyes felelősség alól, akkor miért is a kérdezőnek kellene szarul éreznie magát?
2016. dec. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%

Egyáltalán hogyan merült fel benned, hogy írsz neki? Komolyan nem értem.

Ugyanitt: önbecsülés eladó, 200 forint kilója.

2016. dec. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
Jellemző, sejtettem a lepontozást, ha nem a férfiakat szidjuk úgy alles zusammen, akkor másképp nem is tehetünk. Pedig ebben az esetben szerintem a csaj a hunyó, ugyanis 1. ha nem akar semmit, nem randizik 3x a kérdezővel; 2. ha találkozgatnak, akkor fel tud készülni arra, ami várható, hogy bekövetkezik. Ha ezek után beszarik, akkor az az ő baja, fordított esetben a nők 99%-a sem pátyolgat egy tapasztalatlan/önbizalomhiányos faszit. Jó, hogy nem a kérdező tehet arról, hogy a csaj mondjuk betegesen bizalmatlan vagy önbizalomhiányos.
2016. dec. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#7 nem "nyugtatgatni" kell a másikat, hanem fokozatosan kiépíteni azt a bizalmi szintet, ami már mindkét fél számára elég. Van akinek 3 személyes találkozó is elég erre, van akinek meg több kell (főleg ha még tapasztalatlan) - de ha neked kell az a nő, akkor ez az idő ráfordítás nem gáz, ha közben látod, hogy haladtok. És persze hogy ez hosszabbtávon működjön (azért 3 randi még nem az), ahhoz a férfi számára is kell az egyértelmű megerősítés, hogy tényleg haladtok, és kell, hogy a nő ennek a bizalomnak a kiépítésében ugyanolyan aktív félként vegyen részt, és hogy egyértelmű legyen (saját maga számára és számodra is), hogy neki is az a célja, hogy elérjétek ezt a szintet.

De a legtöbb nőnek, hogy ezt fel tudja vállalni, ahhoz pont ilyen megerősítések kellenének a férfi részéről is. Anélkül nem megy.

Lehet felfújni orcáinkat, hogy a csajok jellemzően miért nem képesek maguktól "férfiként" viselkedni (ami amúgy ja, piszok irritáló tud lenni), csak nem túl ésszerű elvárás. Főleg akkor nem, ha tényleg akarnál vaalmit a lánytól.

Szóval joggal lenet leszólni a kiscsajt, hogy éretlen módon kommunikált, de ezt attól még a kérdező szúrta el.


És ami a lényeg: nem a nő döntését kell megvárni. Az teljesen alap, hogy azt néhány találkozó után elvárja az ember a másiktól, hogy eldöntse: akar-e teljes teljes odaadással ismerkedni veled vagy sem. Az ismerkedés ütemét érdemes a nő (vagy a lassabb) fél ritmusához igazítani, ha tényleg akarsz valamit a másiktól.

Márpedig a kérdező akart volna, de mivel hülye volt, elcs.szte. Pedig ha nem hülye, akkor simán jól is kijöhetett volna ebből. Megadja a kellő megerősítést, aminek hatására ha nem is a 4., de mondjuk az 5. vagy 6. találkozásnál simán lehet, hogy célbaérhetett volna. De ha csak később jön össze, akkor is a mostani siránkozás helyett örülne, mint majom a farkának.


Mondom ezt tapasztalatra alapozva, mert több olyan barátnőm volt, akikkel (vagy mert tapasztalatlan volt, vagy mert magával szemben bizonytalan) kellett ez a fajta megerősítés és az ennek hatására beinduló kölcsönös és fokozatos bizalomépítés.

És piszok mód megérte.

2016. dec. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!