Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ennyire érdektelenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire érdektelenek a mai nők? Ők nem akarnak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Már sokadik randevún tapasztalom, hogy meglehetősen távolságtartóak, pedig azt írják, hogy mennyire magányosnak érzik magukat. Mikor legutóbb is elkezdtem mesélni a belső földről, a csaj lopva az órájára pillantott. Úgy viselkedett, mintha valami kegyesség lenne tőle, hogy mellé ülhetek. És ez már nem tudom hányadik ilyen eset.

Kérem szépen én úgy látom, hogy ezek a nők csak ki akarják tölteni az üres idejüket, eszük ágában sincs kapcsolatot keresni. Haverom ugyanezt tapasztalta.



#nők #érdekttelen
2016. dec. 14. 18:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
akarnak őkis kapcsolatot,csak jóképű férfival
2016. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Az esetleg nem merült fel benned, hogy nem vagy túl érdekes számukra? Lehet, olyan unalmas témákat tolsz, hogy attól az órájukat figyelik a nők.
2016. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

Belsö fôldrôl?

Mivan?

2016. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Ha valaki az óráját nézi, miközben artikulálva odafigyelve a szavaimat intézem hozzá, olyan dolgokat tárok elé, amiről valószínűleg sosem hallott (nem bulvár téma) szerintem legalább annyira bunkóság, mint ha nagyokat ásítozna közben. Igazam van?

Nem mondja ki nyíltan, de azt mondja ezzel, hogy untatom. Ha pedig untatom mi a fenének keressük egymást?

2016. dec. 14. 18:54
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Honnan kellene tudnia, hogy untatod, ha le sem ül beled beszélgetni, Okostojás?
2016. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
17%
Én pl. az utcán, utazás közben stb. szoktam stírölni a csajokat, de rengeteg a fapofával járó, szinte zombiként létező nő, vagy elbújnak a telefonjuk/fülesük mögé, nehogy valaki betolakodjon a világukba. A többséggel még csak szemezni sem lehet, pedig szerintem nem vagyok annyira istentelenül ronda, kommunikációt kezdeményezni még nehezebb. A "magányosak" külön kategória, sokan csak sírnak, hogy nekik milyen rossz, de ha mondjuk személyesebb kérdéseket teszel fel nekik, akkor rendszerint eltűnnek. Nehéz normális nőt találni, de talán nem lehetetlen.
2016. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Lazy Lover ***** válasza:
35%
Akarnak kapcsolatot de nem veled! Szerintem unatkoznak otthon aztán csak el mennek de am èn is ezt tapasztaltam...
2016. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%

Magányos vagyok, akarok párkapcsolatot, de csak azzal aki külsőleg és belsőleg is tetszik.

A legtöbb fiú pedig nem ilyen.

L22

2016. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
Mert ők maguk se tudják mit akarnak.
2016. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
11%
De, akarnak, de csakis az ultimate pasiktòl, minimum Son Goku testalkatával...
2016. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!