Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol lehet ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet ismerkedni visszafogottabb, szolid, romantikus, konzervatívabb nőkkel?

Figyelt kérdés

Sajnos azt érzem, minden a jó kinézésen alapul. Ha most az írnám magamról, hogy több millióm van a bankban, modell vagyok, biztos sokan megkeresnének.

További akadályozó tényezők a személyiségem: nem igazán tudok beilleszkedni a jelen korba. Semmilyen káros szenvedélyem nincs, nem járok bulikba, nincs okostelefonom. Félénk vagyok, elsőre nehezen nyílok meg, ugyanakkor ragaszkodó, odaadó, romantikus, hűséges, őszinte, megbízható. A mai kor átlagától több szempontból eltérek, ezért nem is működött a társkeresés online sem.

Nem tudok haladni a divattal, törődni a trenddel.

Hol vannak azok, akik nem hazugságból írják csak azt, hogy értékelik a belsőt? Mivé lesz az ember ebben a világban? Hová lett a romantika, a szép eszmények? Mindent felváltott a vadság? Miért nem kell már a klasszikus értékrend? Ennyire beteg lett a világ?

Várom minden olyan véleményt, aki hasonló problémával küzd, főleg az olyanokét, akikre rátalált a szerelem. Az Elittársat is próbáltam, de elképesztő, ami ott is megy.


2016. dec. 8. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:

:) hello, barátom.


Majdnem ugyanígy gondolom ezeket a dolgokat én is.

Sajnos a tutit nem tudom mert még én sem találtam megfelelő párt.

Neten felejtős ismerkedni, élőben kell!

De ahoz meg napi szinten rengeteg új emberrel kellene találkozni hogy legyen miből válogatni.

Én arra jutottam eddig hogy legjobban baráti tarsaságból, és rajtuk keresztül ismerkedni. De hobbin keresztül is akár, vagy munkahely sem rossz, de az csak úgy megy ha nagy a cég és több száz ember van, hogy szintén legyen esély olyat találni aki megfelel. Új dolgokba kell kezdeni, ahol van lehetőség ismerkedni új emberekkel, és egyszercsak meglesz a megfelelő :) reméljük

2016. dec. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha jobban megnézed a netes "felhozatalt" nőkből, főleg, ahol nagyobb tömegben vannak, a következő jön le:

Egyik sem olyan, amit fent írtál.

Miért?

Inkább nem írom le, bántottam már eleget az ilyen típusú nőket, de akiket keresel, olyanok sajnos nem léteznek.

Vagy igen, csak már mássá váltak az élettől.

Meg ma már nem igazán "trendi" szolidnak, romantikusnak, konzervatívnak lenni.

Ma már keménynek, alpárinak, harsánynak, erősnek kell lenni, érzelmek nélkül...

2016. dec. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt vagyok.
2016. dec. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is pont egy ilyen nőre vágyom :) 24F
2016. dec. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az emberi természet nem változott sokat több ezer év óta, talán nem hiszed el de humánusabbak is lettünk sok szempontból. Ma már tele vannak a könyvespolcok párkapcsolati, gyereknevelési és pszichológiai és szociális témakörű irodalommal. 30 évvel ezelőtt nem nagyon láttál ilyet. Egy folyamat elején tartunk....Hagyományos értékrendek? Szerinted régen nem voltak érdekházasságok vagy képmutató emberek? Nem volt elnyomás? Dehogyis nem. Viszont nem voltunk ennyire képben azonnal, az internet elterjedésével sokkal közelebb kerültünk egymáshoz, egymás magánügyei sem sokáig azok, hiszen rengetegen megosztják egymással az életüket.

Próbálj meg ismerkedni és nyitni a világra pl könyves, irodalmi vagy filmes portálokon, közös netes játékok alatt is például. Az okos telefon sem az ördögtől való, számos ingyenes alkalmazással veheted fel a kapcsolatot emberekkel csak legyél nyitott.

2016. dec. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!