Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, úgy érzitek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, úgy érzitek, hogy boldogak lesztek majd a jövőben párkapcsolatokban, ha előtte, kihasználjátok más nők érzéseit, jóhiszeműségét, testét?

Figyelt kérdés

Úgy gondoljátok, hogy a kihasználást mindenki olyan könnyen elfelejti, mint ahogyan azt ti szeretnétek?

Természetesen, itt nem minden férfiról van szól. Mellőzzük egy kicsit azt, hogy nők is kihasználnak férfiakat, most figyeljünk egy kicsit csak a kihasználós férfiakra. Köszönöm.



2016. dec. 17. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen
2016. dec. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

" Úgy gondoljátok, hogy a kihasználást mindenki olyan könnyen elfelejti, mint ahogyan azt ti szeretnétek? "

Miből gondolod, hogy a férfiak könnyebben elfelejtik a dolgot?


Amúgy a válasz részemről: Igen.

Tök jó fej voltam a kapcsolatokban, küzdöttem, tettem a másikért, szerettem és tiszteltem. Igazából, ezt meguntam. Tehetek akármit, ha jön egy jobb srác, akkor lelép a csaj. Ezek után nem látom értelmét, hogy energiát és időt öljek a dolgokba.

Természetesen kivétel ez alól az olyan lány, aki megüt egy szintet és lehet rá alapozni. Eddig egy ilyennel sem találkoztam.

2016. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz azon, hogy kihasznál?

Kialakul egy kapcsolat, majd egyik fél kilép, ha ez a pasi, akkor kihasználásról van szó. Viszont ha a nő, akkor elmúlt a szerelem.

A másik az igazi kihasználás, mikor biztosítom a nőt, hogy szeretem és ezt el is hitetem vele, hogy legyen szex. Mivel, a nők nagy része, érzelmi alapon szexel. Ezért, kénytelen vagyok elhitetni, hogy szerelmes vagyok belé. Különben, nincs szex.

2016. dec. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A legrosszabb ***** válasza:
68%
Akármennyire is nagy a pofám, egyszerűen nem mernék, vagy inkább nem is tudnék ilyet tenni egy nővel, pedig mind megérdemelne egy jó alapos leckét.
2016. dec. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Én csak egy olyanról tudok, akit talán kicsit kihasználtam. Amikor így kezdtem érezni, lelkiismeretfurdalásom volt miatta (noha nem az én hibám volt, a másik fél kezdett el többet érezni, mint én, és amiben megállapodtunk), és akkor szakítottam vele. Ellenben engem használtak már ki, amíg véget nem vetettem annak is.


(Egyébként ebben is megfigyelhető a kettős mérce. Ha egy férfi csinál ilyet, akkor fúj, meg nőgyűlölő, ha meg egy nő, akkor nagyon jól van, hülye férfiak úgyis megérdemlik, meg egy férfinak különben sincsenek érzései, ha meg még beszél is róluk akkor nem is férfi. Uff.)

2016. dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem használnék ki senkit, visszafogott vagyok, nagyrészt nyilván ezért is maradok mindig egyedül, mert hogy én semmire sem vagyok jó. A kihasználásról csak annyit, hogy ez a nők hibája is, hiszen ők teszik szét a lábukat a szép szavak után, ahelyett, hogy megismernék a másikat, igazat mond-e vagy nem. Ha nem lenne olyan sok nő, akit könnyen meg lehet fűzni, akkor valószínűleg nem lennének olyan faszik sem, akik egy-egy könnyű numera kedvéért mindenfélét hazudnak.
2016. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értékes és főleg őszinte válaszokat. Jó látni a helyzetet ebből a szempontból is. Várom további válaszaitokat is.

Köszönöm.

2016. dec. 17. 17:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Magát a kérdést nem értem...kihasználom a lányt, továbbra is kapcsolatban maradok vele ? A kihasználás nálam az ha lehazudom a csillagokat egy dugásért, aztán lépnék. Ha párkapcsolatban vagyok, akkor meg társként viselkedem. Lehet ezt másként ?
2016. dec. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Ti nők ezt nagyon félremagyarázzátok. Ha egy nőben csak annyi van, amennyit az ágyban tud adni, természetes dolog, hogy lelép a faszi, ha neki ennél több kell. És akkor jön a brühühü, hogy a szemét disznaja csak AZT akarta.
2016. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Értelmetlen a kérdés,még provokációnak is gyenge.Ha veled történt az sajnálatos de ne itt provokáld a férfiakat meg álltalánosíts.Ússz és evezz ússz és evezz tovább.26F
2017. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!