Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srác nagyon oda van értem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác nagyon oda van értem, túlzásokba esik, egy hete ismerem de mar karácsonyra akar venni ékszert . Mit mondjak?

Figyelt kérdés
Párszor találkoztunk de nagyon belém bolondult mindig mondja mennyire hiányzok neki es hogy annyira örül hogy vagyok neki, minden nap nézegeti a képeim , es karácsonyra akar venni nekem ekszert, de nekem ez korai ezaz ajándékozás.. hogy mondjam meg neki ne vegyünk semmit? Nekem eleve ötletem se lenne.. hisz nemrég óta ismerem

2016. dec. 17. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem óvakodj az ilyen srácoktól, általában nagyon durván ki tudnak borulni, lány ismerősöm is kifogott egy ilyet, aztán amikor szakított vele, a csávó zaklatta jó ideig. Majdnem úgy kellett leszedni róla.
2016. dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy az ékzert kb 1 év múlva adja oda ha úgy gondolja. Addig meg valami kis egyszerűt vagy semmit.
2016. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
25%
Attól függetlenül, hogy egy hét után visszatasító ez a ragadósság, én hagynám neki, hogy megvegye az ékszert >:D
2016. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Mondd meg h max 2000 Ftért vegyen neked valamit, az pont egy finomabb csoki v vmi bizsu ára.

Attól, hogy 1 hete ismered, még meglepheted vmivel, pl. csoki, mézeskalács. Nem kell bunkónak lenni.

Arról van szó h a srác szerelmes beléd te meg nem, ez nem feltétlen baj mert még kialakulhat valami de egy idő után jobb ha szakítsz vele és nem hülyíted.

2016. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
használd ki amennyire csak tudod.
2016. dec. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Miért van az,hogy az emberek semminek nem tudnak örülni? Akinek minden vágya,hogy egy pasi ennyire szeresse,az nem kap ilyen pasit,aki meg nem tud ettől boldog lenni,annak meg épp ez a tipus jut.Olyan ritkán van,hogy egyeznek az igények és mindenki boldog.Ha nem tudod viszonozni a pasi szerelmét,akkor hagyd meg olyan nőnek,aki tudná.
2016. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Az, hogy kicsit vegyen vissza, mert ezzel csak ellök magától. Valahogy add a tudtára, hogy ez túl sok.
2016. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is randiztam egy ilyen sráccal. Már első randin a jövőnket tervezte, fel akart jönni hozzám, pár napon belül el akart utazni velem stb. Én többször is ismételgettem neki, hogy nekem ez így túl gyors, vegyen vissza, még nem is ismerem, semmit sem érzek iránta. De csak erőlködött továbbra is, úgyhogy megszakítottam vele minden kapcsolatot. Ez szerintem nem szerelem, inkább beteges, hogy valaki ennyire rászáll egy embere szinte semmi ismeretség után.
2016. dec. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom várok kicsit hátha lenyugszik , mert mar nagyon bele élte magat mindenbe .. eddig csak buta , primitív , érzelmileg labilis nőket fogott ki , es utoljára meg is csalta nem 1x őt a nője , mondta nagyon örül hogy en normális vagyok, mellettem nyugodtnak érzi magat es imád velem lenni, lehet meg akar fogni maganak ilyen dolgokkal
2016. dec. 18. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!