Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap találkoztam egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap találkoztam egy csajjal jól elvoltunk mondta megbeszéljük a második talit, erre ma irtam rá és nem válaszolt még 1 óra elteltével sem facen. Vajon ilyenkor mi lehet?

Figyelt kérdés
2016. dec. 20. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

"nem válaszolt még 1 óra elteltével sem facen"


Ez aztán komoly. És még kérdést is kiírsz. Részemről tuti nem lenne második randi, ahol levárás a non-stop és azonnali válasz. A legtöbb embernek van ám jobb dolga is, mint a faszén lógni.

2016. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Diavolino44 ***** válasza:
54%

Figyu lehet valami dolga van, en mindig először a legjobbat feltételezem. :)

Aztán a csajok eltűnnek.. ez ilyen, sajnos, legalábbis nálam, sokszor meg a tali sem jön össze, szoval örülj neki.

2016. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Irány a Hörpi, mert ez NEM fog válaszolni. Ha extra peches vagy, még láthatod ahogy Mr.Hozzád-Képest-Félisten fickóval nyomul este.


Aztán holnapután Mr.Hozzád-Képest-Félisten-Sráchoz-Képest-Félisten sráccal.


Ez a természetes biológiai folyamat.

2016. dec. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze nincs ezzel gond csak álltalában facen lóg és fura hogy nem válaszol, csak annyi lehetne benne hogy megmondja mi a szitu
2016. dec. 20. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom nálam mi szokott lenni: nem érek rá és nem olvasom el. Ha menet közben vagyok, akkor elolvasom, de nem mindig van időm válaszolni. Van, hogy este mire hazaérek el is felejtek válaszolni.
2016. dec. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Baromira érdekelheti, ha elfelejt válaszolni :D :D
2017. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet hogy valami fontosabb dolga van, ha három napig nem ír vissza akkor nem érdekled. Ennyi de olyankor mikor fent van akkor hívd fel és ennyi.
2019. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!