Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan lánnyal találkoztam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lánnyal találkoztam, aki az életem során ő passzolt volna a legjobban hozzám, nagyon kedvelem őt, de nem akar velem kapcsolatot. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

ELhívtam egy találkozóra, beszélgettünk, sétáltunk, majd később utólag közölte, hogy nem szeretne kapcsolatot velem.


Azóta nem is beszélünk, ő is megváltozott, én se szeretnék, mert nem látom értelmét, meg csak a sebet szaggatnám fel.


Pedig tényleg annyira tetszett a lány, hogy hihetetlen. Nem plázacica, még mielőtt jön a kérdés, normális lány, de nagyon közel állt a gondolkodásmódja, a szellemisége, eddig nálam ő volt a befutó, de hát nem velem.


Mit lehetne tenni? Nem beszélek vele, azért olykor rámtör, hogy milyen rossz érzés, hogy nem vagyok jó neki, sz*rnak érzem magam.



2016. nov. 6. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez volt, de én pont hogy azóta nem érzem szarnak magam, mióta megismertem. Mert sokkal pozitívabb lettem az ő hatására, őszintén tiszta szívből szerelemmel szerettem, még így is, hogy viszonzatlan maradt, jobb emberré váltam, vagy talán mindig is az voltam, csak nem vettem észre.
2016. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon fiatal lehetsz, legalábbis lelkileg. Mit lehetne tenni? Azt, hogy tovább lépsz. Időnként jön az ember életébe egy személy, akit mindenkinél különlegesebbnek érez és nem akarja elengedni. Viszont hidd el nyugodtan, hogy ezek relatíve rövid idejű érzések és valóban igaz az, hogy mindig van jobb, illetve az, hogy rengeteg hal van még az óceánban. Ha összejön vele, akkor szuper, ha nem, akkor majd jön más. Meg kell tanulni elengedni. Kulcsszó: türelem. Saját magaddal foglalkozz, a szerelem majd jön.
2016. nov. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

26 vagyok, és már sok ilyen randi volt, ami nem jött össze, viszont most volt az a lány, aki tényleg mindenben passzolt.

Türelem, nálam a korom miatt se lehet szó.


Régóta volt barátnőm, vele se tartott soáig, szex nem volt, szűz vagyok. Nem görcsölök kivűl rá a problémára, bár zavar.

2016. nov. 6. 10:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Én pont ebben a helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy 22 éves vagyok. Sokat segít ha van kivel beszélned róla.
2016. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok,csak pasival,ő azért dobott ki ,mert nem beszéltem eleget.
2016. nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Beszélek róla valakivel, bár nem szeretek magánéletről, de attól a helyzet nem oldódik meg :/
2016. nov. 6. 11:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Na ide figyelj. Azért jöttél ide, mert segítség kell. Akkor tedd félre az egód és a saját gondolataid és gondolkozz el azon, amit mások mondanak, ne próbáld cáfolni önmagadból kiindulva, már csak azért se, mert teljesen hülyeségeket válaszoltál.
2016. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
OK.
2016. nov. 6. 15:19
 9/10 A kérdező kommentje:
Ne kapd föl :)
2016. nov. 6. 15:22
 10/10 anonim válasza:
100%
Ha nem szeretne veled lenni, akkor nem ő volt a tökéletes, mivel nem szeret, a legszebb alma is férges. Hidd el, nem ő az igazi, ezen énis át mentem.
2016. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!