Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudja a csaj hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja a csaj hogy mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

2 honapja ismerjük egynást.Mindennap beszélgetek a lánnyal interneten keresztül és mindig megkapom tőle hogy mennyire imád és olyanokat is írt hogy tuti hogy összejövünk meg hogy jó lesz együtt. Messze lakunk egymástól, de mikor suli van mindig látjuk egymást és vannak napok mikor talizunk ketten.

Ma találkoztam vele és csók is volt meg minden, nem is egyszer. Olyanokat mondott nekem interneten hogy ő már többet érez irántam meg hogy imád nagyon. Bizonytalannak érzem a csajt. Mikor mondtam neki hogyha akar valamit tőlem akkor pusziljon meg, akkor megpuszilt engem. A mai tali után nem megint azt van mint ami már sokszor megtörtént, hogy nem tudja hogy mit akar velem, és időt kért tőlem, megtöbbet. Igazából nem értem a csajt és nagyon összezavar engem, mert egyszer olyan mintha kellenék neki, mintha biztos lenne magában és kellenék neki, máskor pedig nem tudja hogy mit akar. Összezavar engem.

Miért van ez, miért nem biztos magában és miért mondja hogy nem tudja?



2016. dec. 22. 23:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Már több honapja várom hogy legyen valami, és ha ezek után sem tudja hogy mi legyen akkor nem tudom én sem.
2016. dec. 22. 23:48
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán van barátja.
2016. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor miért talákozgat velem és miért engedi hogy megcsókoljam.
2016. dec. 23. 00:20
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Ekkora bolondot.Amúgy a "járást" hülyeség kimondani.Mi is csak csókolóztunk a barátnőmmel (igen igen lány vagyok) és innentől érzi az ember.Mellesleg az internet dolgokat utálom, minden élőben az a tuti.Élvezd az életet, és lesz ami lesz,nyugi.
2016. dec. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Más is van a képben vagy pasija van és sztem téged vàlasztott csak nem tudja lezàrni még van ilyen!
2016. dec. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

"Mindennap beszélgetek"

"interneten keresztül"

"Messze lakunk egymástól"

"mondtam neki hogyha akar valamit tőlem akkor pusziljon meg"


Miért van ez, miért nem biztos magában és miért mondja hogy nem tudja? -> Mert bizonyos dolgokban jó vagy nála, amik növelik a benne lévő érzelmeit, vonzalmát, és bizonyos dolgokat meg rosszul, amik pedig csökkentik, ezért ingázik és hezitál. Párat kiemeltem fent a leírásodból, ami lefelé húzza.

2016. dec. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat nem való mindenkinek. Szerintem ezzel van a baja, nincs elég találkozás, csak netes beszélgetés. Én se bírnám, de az ember szíve és az esze mást mond.
2016. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!