Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csaj azt mondja kedvel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csaj azt mondja kedvel és többet is szeretne mint ismerkedés de a randikat sorra vissza útasítja. Akkor most nem értem mi is van? Akar vagy nem? Vagy mi?

Figyelt kérdés
2015. szept. 22. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Hacsak nincs más fontosabb elfoglaltsága, akkor nem képes felvállalni, hogy nem jössz be neki és nem akar megbántani.
2015. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor rossz az időzítés nálatok, srácok: semmi tartalom nélkül rohantatjátok a randik. Annál unalmasabb randi nincs, amikor csak nézitek egymást + ultrafelszínes a párbeszéd, duma.
2015. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: soha nem hagytok elég időt arra, hogy a szellemi tartalmatokat is megismerje egy lány, állandóan csak tour de france, a 20-30-as srácok népszerűsége emiatt esik keményen az utóbbi időben.
2015. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor elégedjek meg a mindennapi telefon és netes beszélgetéssel?
2015. szept. 22. 20:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne rohand le, ha azt mondta, szeretne többet, akkor valószínűleg nem hülyít, de lehet, hogy most pont nem jó időszaka van. Most én is egy nagyon problémás időszakban vagyok, és nagyon kimerültnek érzem magam, ráadásul nem a munka fáraszt, hanem ami otthon van, még pár hét, és megoldódik, de addig összeszorított fogakkal tűröm és próbálok talpon maradni, de volt, amikor nagyon elfoglalt voltam, és nem tudtam időt szánni semmire, pl. államvizsga előtt, vagy amikor épp állást kerestem.

Másnak is lehetnek gondjai.

2015. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2es vagyok: Igen és figyelj a tartalomra, amikről beszéltek, amilyen az ízlése, miket szeret, biztos,hogy vannak közös hobbijaitok, stílusotok, stb. Ez fontos a nőknek.
2015. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló!

De így nem kerülök a barát kategóriába?

2015. szept. 22. 21:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha közben odafigyelsz a zövegekre is és jelzel dolgokat, akkor nem
2015. szept. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!