Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
3 hete társkeresőn megismertem egy pasit, akivel rengeteget leveleztem, órákat beszéltünk telefonon 1 héten kleresztül, akkor rájöttem, hogy teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Viszont már négyszer is randiztunk, csókolóztunk, a csillagos eget is lehozná, nagyon rendes, viszont én semmit sem érzek egyenlőre. Teljesen közömbös, sőt inkább unalmas. Még az a bizonyos szikra halovány reménye sincs meg nálam. Jövő hetet végig együtt fogjuk tölteni még szilveszterezni is együtt fogunk, de ha akkor is ez lesz a véleményem várjak még, vagy inkább menesszem? Nem akarok olyan kapcsolatban lenni, hogy tök aranyos meg minden, de abszolút nem vonz. Nincs meg nálam a kémia felé vagy mi lehet az oka, mikor meg tök jókat beszélgetünk?

2016. dec. 25. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írod, Ő nagyon odavan Érted, Te pedig semmit nem érzel Iránta.

Ez nem fog változni ha nem mozdult meg Benned semmi eddig.

Legyél Vele őszinte és mond meg Neki amíg nem éli bele magát jobban az egészbe.

2016. dec. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h a két ünnep között előveszi a nadrágjából a 22-sét, és azonnal lesz benned is kémia. :)
2016. dec. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már az elején nincs meg a vonzalom akkor később se lesz. Inkább most légy vele őszinte hátha még nem élte bele magát és te sem fogod feszélyezve érezni magad.
2016. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is attól félek, hogy azért 4 randi alatt ha nem alakul ki legalább vmi kis vonzalom, akkor nem hiszem, hogy annyira fog. Ahogy a 2# írta, attól, hogy még szexelünk, lehet vmi lesz, de olyannal meg nem szoktam lefeküdni, akihez nem úgy vonzódom, vagy csak kínkeservesen élem meg, annak meg nem sok értelmét látom. Volt már tapasztalatom, hogy sokáig együtt voltam egy sráccal, akinél szintén ugyanez volt. 1 évig húztam, hogy hátha, de semmi nem jött. Muszáj az elején vonzódnom a másikhoz.
2016. dec. 25. 21:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!