Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki lenne, ha en teszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne, ha en teszem a kovetkezo lepest?

Figyelt kérdés

2 honapja beszeltunk eloszor tinderen, 3 hete randiztunk. A randi nagyon jo volt, beszeltunk a folytatasrol is es mivel nagyon sokaig elhuzodott a randi felajanlotta h aludjak nala, de ne ertem felre, kulon szobaban alszunk. Ezt finoman visszautasitottam. Utana nem keresett, h haza ertem e vagy valami. Masnap bejeloltem facebookon, de nem irt es nem is jelolt vissza. Sajnaltam h igy alakult, de letettem arrol h ebbol barmi is lesz, az ismerosnek jelolst is toroltem.

Aztan tegnap reggel boldog karacsonyt kivant.

Talalkoznek vele a ket unnep kozott, de nem akarom magam lejaratni, lehet csak udvarias volt, bar en nem szoktam boldog karacsonyt kivanni azoknak, akikkel randiztam, de nem lett belole semmi


Ti mit tennetek?


23N


2016. dec. 26. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
alap dolog. ő megtette te elutasítottad. Mit vársz tőle? nem mindenki csinál hülyét magából egy csaj kedvéért.
2016. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elso randin azert csak nem alszom nala...

Meg amugy masnap bejeloltem, de vissza se jelolt, sot, nem is irt semmit.

Mivel tegnap irt igy talan folytathatnank a beszelgetest, de felek h csak siman kedvessegbol irt es amugy nem is akar tolem semmit

2016. dec. 26. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha vissza sem jelölt én nem foglalkoznék vele. Hetekig nem foglalkozott veled, most meg rádír, te pedig ugrassz utána. Ha van benned egy kis önbecsülés akkor messzire elkerülöd.
2016. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok

Ne gondold már hogy kedvességből írt.

Csak nem talált most hirtelen nálad jobbat. Míg volt nem foglalkozott veled.

Csak simán meg akar kapni.


Már bocsi, de most kicsit felhúztam magam. H ilyen naív vagy.

2016. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha vissza se jelölt akkor amikor bejelölted (ami már majdnem egy hónapja volt) akkor ne foglalkozz vele.

Jól tetted, hogy nem aludtál nála, szerintem azzal, hogy vissza sem jelöl egyértelművé tette, hogy csak le akart fektetni (még annak ellenére is, hogy azt mondta, hogy külön szobában aludtatok volna)

2016. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Írhattál volna te is egyből a randi után, a nőknek sem kerül semmibe...

Így viszont, hogy három hét után adott csak életjelet magáról, szerintem felejtsd el, ennyi idő után ha extrém félénk - amit a kérdésleírás alapjan nem hiszek - akkor is keresnie kellett volna, ha akar valamit.

2016. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!