Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes tarskereses - elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes tarskereses - elso randi seta - majd a kovetkezo 5 randi nalam alvas normalis-e? Sztori

Figyelt kérdés

Interneten beszeltunk eloszor, 1-1 kepet lattunk egynasrol. Az elso randi jol sikerult beszelgettunk setaltunk teaztunk. Kovetkezo randin elhuzodott az ido es az apjat felhivta ejfelkor (lekeste a buszt)hogy jöjjön be erte de az apja ugy tudta baratnozik a lany igy mondta neki aludjon a baratnojenel mostmar... igy a 2. randin nalam aludt.

Ezutan 3-6.randi mindig nalam alvas film mozi ilyesmik +este kolcsonos oral.


A lany szuz es en is. (de errol hazudtam neki mert nem akartam felvallalni amugy)


A kerdesem: létezhet e testi vonzalom ugy hogy tulajdonkeppen nem jön be annyira?


-ha nem tarskereson futunk ossze elobe nem megyek oda hozza

-tarskereso miatt sokat beszélgettem vele es a belsoje szamomra rettentoen ertekes


Ha van vonzero (kanossag?) ugyanakkor nem az esetem, jojjek e vele ossze hogy a belso szimpatia majd biztosan megteszi a dolgat? Amugy a lannyal nincs baj aranyos egyszeruen nem az esetem megis vonz.


Koszi ha vegigolvastad kicsit bonyolult helyzet:/

18l,20f


2016. dec. 23. 23:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Az hogy szuz elbol olyan tulajdonság ami miatt szomoru lennek ha nem fekudnek le vele... Kulsore nem az esetem megis szeretek vele aludni,.belsoje tokeletes szamomra. Erdemes lehet megpróbálni vagy hagyjam?
2016. dec. 23. 23:58
 2/9 anonim ***** válasza:
Szomorú lennél, hogy nem dugsz meg egy szűzlányt?
2016. dec. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
O a szememben nagyob tiszta es szerinrem ez minden ferfi szamara vonzo. A dontes erdekel mit hozna meg mas a hekyzetemben a fentieket figyelembe veve:/
2016. dec. 24. 00:02
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát ez szánalmas. Beledugnád a farkad, csak hogy te legyél az első. Áh, rohadt ez a világ.
2016. dec. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehgy bonyolult a helyzet. Be akarod neki vágni, mert kanos vagy, de igazából be sem jön annyira, mint nő. Számolj el a lelkiismereteddel, mi van, ha utána megutálja emiatt a srácokat, mert elhajítod magadtól pár numera után, ha esetleg nem lesz számodra ügyes elsőre?
2016. dec. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezert nem dugtam meg meg, rajtam mult.
2016. dec. 24. 00:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha vonz az pont azt jelenti, hogy ez a te eseted. Az ember pont úgy érti meg, hogy mi az esete, hogy azt figyeli, hogy ki vonzza. És ez sokszor meglepő.
2016. dec. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyd, úgysem fog utána kelleni. Olyan ez mint valami gagyi édesség amit ingyen szerez az ember. Belezabál a közepébe, de mivel ingyen volt, meg nem valami finom, szemrebbenés nélkül dobja a kukába. Hagyd, hátha valaki szereti vagy szeretné.
2016. dec. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem szép, még lehet vonzó. Ezek a kapcsolatok a legjobbak.


Én sok embert látok szépnek, de keveset vonzónak. Szerencsés vagy, járjatok.


Szépet és vonzót egyszerre nagyon nehéz találni.

2016. dec. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!