Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfi logika. Eszeveszetten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi logika. Eszeveszetten nyomul, aztán meg ez?

Figyelt kérdés

Ezerrel nyomult, küzdött, udvarolt, csak engem akart stb. Hónapokig nem adta fel, mire en is elkezdtem figyelni ra. Csak tandíj voltak, elfoglaltak vagyunk. Egyre jobb volt. Aztán el kellett mennie 2 napra masik városba, es elköszöntunk arra a 2 napra. Úgy jött vissza, hogy: nagyon hiányoztál, rossz volt nem beszélni. Mondtam hogy nekem is. Itt mondtunk először ilyet egymásnak. Majd se kép, se hang eltűnt, mintha nem is lett volna.

Ezután eltelt masfel hét, es tultettem magamat rajta, mire jelentkezett, hogy hiányzom neki, mikor láthat. Persze elküldtem a fenébe, amire meg intenzivebben ostromolt, hogy kellek neki, stb stb.

Nem 16 éves.

Ez meg mi?


2017. jan. 1. 11:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Csak randik voltak, a 3. Mondatot javítom, bocsi, telo automatikusan irt :)
2017. jan. 1. 11:34
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
félénk, tele van gátlásokkal.
2017. jan. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Tudja, hogy rátok nőkre ezzel sokkal jobban lehet hatni, mint a konstans nyomulással.
2017. jan. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ugye akkor jol érzem, hogy ez egy nyomasgyakorlas volt, hogy még jobban oda legyek érte? nem félénk, magabiztos.
2017. jan. 1. 11:51
 5/16 A legrosszabb ***** válasza:
56%
Elérte, amit akart. Máris kívánod.
2017. jan. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Enélkül is kívánom.
2017. jan. 1. 12:16
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elfoglalt volt. Vagy nem jelzel vissza neki és nem tudja mit akarsz: Hónapokig küzdött érted te is kívánod elvileg, erre eltünik egy hétre de te rá sem írsz mi van vele? És ha kórházba került volna? Egy kapcsolat két emberen múlik és mindkettőnek tenni kell érte már ha nem vagytok 16 évesek. De az is lehet h csak játszik.
2017. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
igen, ezt a részt kihagytam, ráírtam 1x abban az egy hétben! Tudtam persze, hogy nem szükséges, mert éreztem úgysincs semmi baja, de gondoltam mégiscsak igy illik, ahogyan te is írod, pont azért. Nem reagált arra. Valahogy végig éreztem, hogy szívat, de nem tudom megmondani, milyen okból, de végig éreztem.
2017. jan. 1. 12:47
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hónapokig kéretted magad, majd másfél hét miatt neked természetes elzavarni? Eleve mi ez a női ego-trip hülyeség hogy értetek küzdeni KELL? Párkapcsolat egyenlő hozzáállásról szól, ha egy értelmes felnőtt nő dámát játszik, ott a férfi megérdemli mert balfäsz, ne csodálkozzon ha később csak a bajok lesznek vele.
2017. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az elején egyszeruen nem érdekelt különösebben. Nem voltam vele udvariatlan, se tiszteletlen, csak tul lelkes sem. nem is ismertem, miért lettem volna annyira oda érte?!
2017. jan. 1. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!