Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon megtetszett egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy fiú, és szeretném ha több lenne köztünk mint puszta ismerősi viszony, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok,ő 26 éves,sofőr,a buszon ismerkedtünk meg,mondta,hogy üljek mellé,és párszor beszélgettünk,és én úgy láttam,hogy nem vagyok teljesen közömbös neki,jól el tudtunk beszélgetni,és életemben először igazán megtetszett nekem egy férfi.Eddig csak egy barátom volt,de az nem volt szerelem,részemről nem.Az a baj hogy nagyon félénk vagyok,igazi nyuszi az ilyen ügyekben,navétázom és olyan buta vagyok,hogy inkább megyek egy korábbi busszal,mert tudom a programját,csak nehogy összefussak vele,pedig nagyon tetszik,és szeretnék vele lenni.Egy csomó alkalmat elszalasztottam már a gyávaságom miatt.Úgy irigylem azokat akik ilyen helyzetekben lazán tudnak ismerkedni,önfeledten,én pedig minden alkalmat elszalasztok és nemcsak vele,de múltkór voltam diszkóban és sok helyes fiú próbált közeledni de tiszta görcs vagyok ilyenkor,mindig arra gondolok,hogy biztos csak ki akarnak gúnyolni.De ez a fiú megfogott,ti hogy adnátok finoman a tudtára,hogy tetszik,mert rámenős nem tudok lenni?Előre is köszönöm aki elolvassa és válaszol.

2017. jan. 1. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy ülhetteél mellé ?? Mikor ő vezet vagy mi??

Amúgy én is ilyen helyzetben vagyok egy buszsoförrel folyton,mosolyog rám,meg néz. Nekem ő nagyon tetszik,de nem merek odamenni hozzá.

És nem tudom,hogy ismerkedjek meg vele?

Ti ,hogy kezdtetek el beszélgetni? Adhatnál nekem ötletet. Csak én 26 vagyok ő meg 35-40 között lehet

2017. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát úgy ültem mellé,hogy mikrobuszról van szó,és a sofőr mellett általában elől van szabad hely,és amikor ültem fel,azt mondta,hogy üljek nyugodtan előre mellé,ha akarok.Remegve melléültem,és aztán nem tudtam mihez kezdjek,megkérdeztem,hogy egy nap hányszor teszi meg azt a bizonyos távot,mert távolsági buszról van szó,és hát egy óra az út hazáig nekem,azt végig beszélgettük,a szivem majd kiugrott,ő pedig olyan édesen mosolygott végig.Egy másik alkalommal pedig,szintén ő vlt a sofőr,de mikor felültem épp ült mellette valaki,de az időközben leszállt mire ő a visszapillantó tükörből intette,hogy üljek előre,és akkor is előre ültem,megjegyzem nem tudom hogy nem ájultam el miközben előre mentem:)
2017. jan. 1. 16:39
 3/4 A kérdező kommentje:
A te kiszemelted városi buszon sofőr?Esetleg amikor felülsz,köszönj,nézz a szemébe és mosolyogj rá,útközben pedig nézheted a visszapillantó tükröt,hátha elkapod a teintetét,és mosolyogj,leszálláskor is ugyanigy mint felszálláskor.Tőlem legalábbis csak ennyi telik,mert én sem merem megszólitani,ha ő nem.
2017. jan. 1. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:
kíváncsiságból, összejött valami randi féle? :)
2017. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!