Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A puszta külső ami számít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A puszta külső ami számít egy kapcsolat kialakulásában vagy a belső kisugárzás, valami plusz. Vagy ezek együtt?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam, hogy nem a külső számít, hanem a belső. Jó ezt felejtsük el ez baromság. Aki ilyet mond az nem tudja mit beszél. Az többnek akar látszani, hogy ő nem az átlag, ő máshogy tekint az emberekre, miközben mind egyformán működünk ilyen téren. Mindenki a látszat alapján választ, csak nem tudom a puszta külső elég vagy tényleg kell valami plusz, valami belső "erő" ami a másikat vonzza.

2016. dec. 17. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:

a teste,alakja,arca kelti fel az érdeklődést a szexuális vágyat.

ez ösztönöz arra,hogy odalépj és megpróbáld megismerni felcsípni.

ezek után ismered csak meg,hogy milyen ember.

vagyis a külső az elsődleges lépésre ösztönző.

2016. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Aki ilyet mond az nem tudja mit beszél."

Látod kérdező, ez rád is illik :)

2016. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A jó külső kompenzálhatja a gyenge belsőt és fordítva. Könnyebb viszont jó külsővel és gyenge belsővel párt találni, mert szemünk van, de nem vagyunk gondolatolvasók. Rövid távú kapcsolat könnyebben kialakul külső alapján, de gyenge belső esetén nem lesz hosszú életű.

Ja és ne felejtsük el, hogy vannak megélhetési párkeresők is. Na nekik aztán tökmind1, csak pénze legyen.


28F

2016. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 aperitif ***** válasza:

Az internet korában azért előfordulnak olyan esetek is, amikor két ember látatlanban elkezd beszélgetni, és ebből a beszélgetésből kialakul egy vonzalom. Mi például így ismerkedtünk meg a párommal. Még fényképet sem láttam róla, mégis vonzódtam hozzá, és ő is hasonlóképp hozzám. Ha igaz lenne, amit írsz, akkor mi soha nem jöttünk volna össze.


Biztos van, akinek elég a puszta külső, de sokan nem alapoznak egy életre szóló kapcsolatot csak a szépségre, kellemes külsőre.

2016. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kep nelkul ismerkedtunk emailben.Olyan szinten megfogott a szemelyisege hogy amikor talalkoztunk,az elso benyomas az volt h jajj,total masra szamitottam.Aztan beszelgetni kezdtunk es 4oran at abba sem hagytuk.Amikor elment,ugy ereztem h 50-50%, de annyira tetszik belul hogy adnom kell ennek egy eselyt.Az intimitassal pedig minden a helyere kerult,nagyon megszerettem:)
2016. dec. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, hogy ha az ember nem lát képet a másikról neten akkor nem nagyon állnak vele szóba, ha mégis akkor csak a belső marad. DE az utcán kevés "lélekkel" ismerkedünk :)) és úgy is a külső dönt akármilyen jó fej vagy. MAx ha valami oknál fogva elkezdtek beszélgetni és akkor látja az illető, hogy normális vagy, de ez ritka szerintem. Ismerek olyat aki addig nyomult a párjára, hogy végül összejöttek, pedig a csajnak az elején nem tetszett a srác.Aztán lehet, hogy a belső tetszett meg a nőnek, de hát ez milyen már, hogy rá mászol valakire? És lehet, hogy nem is tetszett meg a belső sem csak kényszerből van vele együtt, mert nem tud nemet mondani..
2016. dec. 18. 12:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő és a személyiség is. Hiába vagy szép, de egy szomorú, magánakvaló, mindenkit lenéző kritikus, mert így kevesen fogadnának el. Fordított helyzetben pedig nem igazán néz valaki egy 120 kg-os személyre, mert nem vonzó a külseje.

18/L

2016. dec. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mikeXxX ***** válasza:
A külső megfog a belső megtart ez egy elég igaz mondás !
2016. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!