Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most jeleket próbálna adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jeleket próbálna adni vagy csak szimpla haver akar lenni? Lécci olvassátok végig köszi. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel négy éve "jártunk" két hétig tartott az egész nem is tudtuk igazából miért is csak úgy voltunk. Lekoptatott és utána nem is beszéltünk. Két év múlva levélben újra próbálkozott de akkor már én nem akartam semmit. Majd még két év elteltével mikor elkezdtem buszozni (ekkor kerültem középsuliba és busszal kellett járnom) így többet látott a kelleténél ekkor már fel vett msn-re és elkezdte felbojgatni a múltat nagyon rossz volt és mondtam hogy hagyjuk próbáltam jelezni hogy nem kéne és hagyjuk de csak mondta mondta. Na aztán elkezdte a legyünk újra haverok szöveget de közben hála a jó égnek lett csaja de haverkodni akart. Olyan egy hónap után kezdtem vele normálisan dumálni aztán egyre több mindent osztott meg velem. Aztán volt olyan hogy buszon leült mellék és lassan a lábát oda csúsztatta az enyém mellé meg elkísért 2x is kutyát sétáltatni és mindkét alkalommal megakarta fogni a kezem. Felháborodva kérdeztem tőle hogy miért akarja megfogni a kezem nem vagyok a csaja. Erre a válasza az voltl hogy nehogy elvesszek meg hogy nehogy behúzon a dzsindzsásba a kutya. Erre nem tok mit szólni remélem hogy csak félre értem de most tetszem neki? de ott a csaja miközben tök jól megvannak mégis rám gondol? Vagy hogy van ez? Lécci normális válaszokat adjatok. Köszi hogy végig olvastátok
2010. máj. 3. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
ne írj ilyen hosszút, és talán legközelebb elolvasom, és tuti választ adok. de tudod mit, foglald össze gyorsan 2 mondatban :D
2010. máj. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. mégis végigolvastam. Lyukra játszik.


20/f

2010. máj. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy fiú és egy lány, ha csak haverok/barátok akarnak lenni, akkor igyekeznek kerülni a gyakori testi kontaktust.


Ennek a srácnak eszében nincs haverkodni. ;)


20F

2010. máj. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van, tetszel neki! Sőt később ne csodáld ha majd a derekadat simogatja majd és aztán a seggedet is megfogja. Többet akar mint barátság, lehet, hogy csak most döbbent rá erre.....
2010. máj. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

olyan volt már hogy még télen meg akart fürdetni átölelt hátulról :P meg minden ... akkor mért nem szakít a csajával vagy biztosra akar menni és addig nem fog amíg azt nem látja hogy én is hajlanék felé? azt várhatja.

kösz hogy végig olvastátok mégis :D

2010. máj. 4. 13:42
 6/7 anonim ***** válasza:
azt várod el tőlem, hogy olvassak? hülye vagy te? legközelebb írj kevesebbet, vagy oldd meg magad a problémáidat te ribanc.
2010. máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ne ribancozz le te segg fej kussolj!!
2010. máj. 5. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!